Іграшки, сухий басейн, масажні доріжки: десять закладів освіти у Вінниці отримали набори для облаштування ресурсних кімнат

11:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці десять закладів освіти отримали набори для облаштування ресурсних кімнат, де організовуватимуть групові та індивідуальні психолого-педагогічні заняття з дітьми з особливими освітніми потребами. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, допомогу надали від міжнародної організації Save the Children.

Одним із закладів, який отримав допомогу, є ЗДО №7, де незабаром планують відкрити ресурсну кімнату.

Ми отримали бізіборди, модульні набори для розвитку навичок практичного життя, книги та інші розвиваючі ігри аби дітки наочно вчилися робити звичайні, але не менш важливі речі: розстібати рюкзачок, застібати курточку та просувати ґудзик у дірочку на кофтинці. Невдовзі, через наявну потребу, ми плануємо створити ресурсну кімнату, оскільки вона необхідна для дітей з особливими освітніми потребами, – каже вихователька-методистка садочка №7 Ольга Слизькоуха.

Вона додає, що завдяки отриманим матеріалам діти з особливими освітніми потребами та інші відвідувачі садочка вчитимуться розвивати дрібну моторику, пам’ять та увагу.

Також, за словами директорки інклюзивно-ресурсного центру №1 Ольги Гарлінської, такі набори нададуть можливість діткам розвивати дидактичні, комунікативні та мовленнєві здібності, адже на заняттях дуже важлива наочність.

Згаданий заклад отримав м’які іграшки, сухий басейн, масажні доріжки та різноплановий дидактичний матеріал.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: «Подільська громада» оголосила конкурс проєктів «Разом – стійкіші» для медиків та освітян

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.