Хвостаті на велосипедах: у Вінниці презентували “Велокалендар-2020”. ФОТОРЕПОРТАЖ

18:15
Автор: Андрій Качор

На початку Нового року, вже традиційно у Вінниці презентують місцевий та оригінальний велокалендар з головними велоподіями міста та України наступних 365-ти днів.

Цього разу вінницька велоспільнота, ініціатори й автори Велокалендаря-2020 зібралися в стінах хабу “Місто змістів” 4 січня. Відразу після такого ж традиційного – а цьогоріч вже і ювілейного – велопараду Дідоморозів, що проїхав містом годиною раніше.

Четвертий вінницький велокалендар присвячений велосипедистам та їхнім домашнім улюбленцям: тваринам. Тож на сторінках календаря цього разу – дівчата та хлопці, собаки та коти, а ще – щур та навіть змія.

 

Саме симпатичним білим щуром на велосипеді – символом 2020 року за східним календарем – відкривається календар у січні 2020. Фото авторства Ярослави Касьянової задає “мімішний” настрій усього календаря.

 

Що ж стосується велоподій, то в перший місяць нового року це лише вже згаданий Велопарад Дідоморозів. Решта “визначних дат”  не стосуються велосипедів, однак щонайменше піднімуть настрій або викличуть посмішку: наприклад, Всесвітній День снігу 19 січня або ж Міжнародний день обіймів 21-го. Такі свята – по всьому календарю, кожного місяця.

Загалом в створенні календаря, окремі ініціатора Олександра Царевського, взяли участь вінницькі фотографи та фотографині Сергій Олійник та Нестор Подгурський, Оля Мірошниченко та Ярослава Касьянова. І звісно – моделі-люди та моделі-тварини. До речі, щонайменше двоє хвостатих були присутні в залі під час презентації.

 

 

Також на презентацію, серед інших партнерів та волонтерів, прийшов голова ОДА Владислав Скальський. Він і раніше брав участь у місцевих велоподіях саме в якості учасника перегонів, і обійнявши новий владний пост намагається не зраджувати власним велотрадиціями.

А наприкінці презентації, на відеозвязок з її учасниками вийшов новий президент Федерації велоспорту України Андрій Грівко. Він заявив, що відтепер федерація змінить свій підхід до підтримки аматорського велоруху (що здебільшого ігнорувалося попереднім президентом Башенком), тож відтепер Федерація намагатиметься відправляти своїх комісарів на аматорські змагання, аби ті відбувалися за міжнародними стандартами.

 

Після роздачі календарів партнерам, Олександр Царевський нагадав, що цього разу кошти з продажу велокалендарів будуть направлені на придбання рацій, які будуть використані для більш якісного проведення змагань та інших місцевих велоподій.

Залишити заявку на придбання календаря можна за цим посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.