Хто представлятиме Вінниччину в парламенті. ГРАФІКА

13:28
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

На Вінниччині досі не можуть порахувати всі голоси, віддані виборцями за кандидатів в народні депутати України від нашої області, однак всі переможці вже відомі. 

Станом на зараз ЦВК оприлюднила результати виборів на Вінниччині за результатами 99,57% опрацьованих протоколів в багатомандатному виборчому окрузі (за партійними списками), та 99,48%  протоколів у восьми одномандатних округах (за кандидатів-мажоритарників).

Так, перше місце серед партії здобуває політична сила президента Зеленського “Слуга народу” – ця партія набрала майже 38% голосів мешканців Вінницької області. Друге місце отримує “Українська стратегія Гройсмана”, яка здобула 15,34%. На третій сходинці партія Юлії Тимошенко “Батьківщина” з 10,06%, четверте місце посіла партія екс-президента Порошенка “Європейська солідарність” з8,24%, п’яте – Радикальна партія Олега Ляшка з 6,17%. П’ятивідсотковий бар’єр на Вінниччині подолали також Опозиційна платформа “За життя” (5,39%) та політична партія “Сила і честь” (5,12%).

Мажоритарники від Вінниці

На двох міських округах з центром у Вінниці перемогу здобули висуванці партії “Слуга народу” Максим Пашковський (26,63%) та Анатолій Драбовський (33,31%) в 11-му та 12-му округах відповідно.

Пашковський Максим Ігорович. Народився 24 березня 1983 року в місті Вінниці, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Панчер Солюшнс”, безпартійний, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

 

Мажоритарники від Вінницької області

Від Вінниччини до парламенту пройдуть ще одна висуванка від “Слуги народу” Ірина Борзова (30,1%), кандидат від “Батьківщини” Олег Мейдич (30,41%), та самовисуванці Петро Юрчишин (36,41%), Лариса Білозір (35,87%), Геннадій Вацак (32,66%) та Микола Кучер (34,97%).

Графіка – Віталій Мельник

Читайте також: За “нові обличчя”, “за Юлічку” і “боротьбу з бандитизмом”: як вінничани пояснюють свій вибір. ОПИТУВАННЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.