Хто очолив міські, селищні та сільські ради на Вінниччині. ПЕРЕЛІК

21:08
Автор: Олеся Яненко

Стали відомі прізвища всіх міських, селищних та сільських голів. Такі дані оприлюднила Центральна виборча комісія. 

Як ідеться на сайті ЦВК, усього 25 жовтня жителі Вінниччини обрали 18 міських, 22 селищних та 23 сільських голови.

Відтак, на посади голів міських громад обрано 11 висуванців від партії “Української стратегія Гройсмана”, 2 – “Слуги народу”,  по одному представнику партій “Наш край”, “Батьківщина” та “За майбутнє”. Двоє голів – самовисуванці. Лише одна жінка очолила міську громаду на Вінниччині. Перелік усіх обраних міських голів:

Липовецька міська громада (Вінницький район) – Грушко Микола Терентійович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Погребищенська міська громада (Вінницький район) – Волинський Сергій Олександрович, самовисуванець.

Гніванська міська громада (Вінницький район) – Кулешов Володимир Володимирович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Вінницька міська громада – Моргунов Сергій Анатолійович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Іллінецька міська громада (Вінницький район) – Ящук Володимир Миколайович, “Слуга народу”;

Немирівська міська громада (Вінницький район) – Качур Віктор Миколайович, самовисуванець;

Бершадська міська громада (Гайсинський район) – Драган Віталій Григорович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Гайсинська міська громада (Гайсинський район)  – Гук Анатолій Ілліч, “Українська стратегія Гройсмана”;

Ладижинська міська громада (Гайсинський район) – Коломєйцев Валерій Іванович, “Наш Край”;

Шаргородська міська громада (Жмеринський район)  – Барецький Володимир Іванович, “Батьківщина”;

Жмеринська міська громада (Жмеринський район) – Кушнір Анатолій Петрович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Барська міська громада (Жмеринський район) – Саволюк Володимир Васильович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Ямпільська міська громада (Могилів-Подільський район) – Гаджук Сергій Іванович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Могилів-Подільська міська громада – Глухманюк Геннадій Григорович, “Слуга народу”;

Тульчинська міська громада – Весняний Валерій Михайлович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Козятинська міська громада (Хмільницький район) – Єрмолаєва Тетяна Миколаївна, “Українська стратегія Гройсмана”;

Хмільницька міська громада (Хмільницький район) – Юрчишин Микола Васильович, “За майбутнє”

Калинівська міська громада (Хмільницький район) – Поліщук Василь Кіндратович, “Українська стратегія Гройсмана”.

Детальніше про кожного новообраного міського голову можна прочитати ТУТ.

На посади селищних голів обрано 9 представників та представниць партії “Українська стратегія Гройсмана”, 4 – “Батьківщини”, 7 самовисуванців та самовисуванок, по одному представнику партій “Європейська солідарність” та “За майбутнє”. На посади селищних голів обрано шість жінок.

Літинська селищна громада (Вінницький район) – Бичок Анатолій Іванович, “Батьківщина”;

Вороновицька селищна громада (Вінницький район) – Ковінько Олександр Геннадійович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Оратівська селищна громада (Вінницький район) – Лошак Галина Василівна, самовисуванка.

Стрижавська селищна громада – (Вінницький район) Демченко Михайло Іванович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Сутисківська селищна громада (Вінницький район) – Дідух Леонід Болеславович, самовисуванець;

Тиврівська селищна громада (Вінницький район) – Кицишин Сергій Миколайович, самовисуванець;

Турбівська селищна громада (Вінницький район) –Соць Ігор Валерійович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Дашівська селищна громада (Гайсинський район) – Тітаренко Сергій Володимирович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Теплицька селищна громада (Гайсинський район) – Трамбовецький Руслан Іванович, “Батьківщина”;

Тростянецька селищна громада (Гайсинський район) – Червонецька Людмила Іванівна, самовисуванка;

Чечельницька селищна громада (Гайсинський район) – Палісіка Світлана Андріївна, “Батьківщина”;

Копайгородська селищна громада (Жмеринський район) – Кушнір Людмила Василівна, “Українська стратегія Гройсмана”;

Вендичанська селищна громада (Могилів-Подільський район) – Єфремов Анатолій Михайлович, “За майбутнє”;

Мурованокуриловецька селищна громада (Могилів-Подільський район) – Цибульська Галина Миколаївна, самовисуванка;

Чернівецька селищна громада (Могилів-Подільський район) – Бень Олена Петрівна, “Українська стратегія Гройсмана”;

Брацлавська селищна громада (Тульчинський район) – Кобринчук Микола Миколайович, самовисуванець.

Вапнярська селищна громада (Тульчинський район) – Горенюк Олександр Петрович, самовисуванець;

Крижопільська селищна громада (Тульчинський район) – Василишен Володимир Миколайович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Піщанська селищна громада (Тульчинський район) – Крижанівський Олександр Іванович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Томашпільська селищна громада (Тульчинський район) – Немировський Валерій Федорович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Шпиківська селищна громада (Тульчинський район) – Кривоцюк Микола Миколайович, “Батьківщина”;

Глуховецька селищна громада (Хмільницький район) – Амонс Олександр Анатолійович, “Європейська солідарність”.

Детальніше про кожного новообраного селищного голову можна прочитати ТУТ.

На посади сільських голів обрано 9 самовисуванок та самовисуванців, 8 представників та представниць від партії “Українська стратегія Гройсмана”, 2 представника від “Європейської солідарності” та по одному представнику від партій “Слуга народу”, “Батьківщина”, “За майбутнє” та”Європейська партія України”. На посади сільських голів обрано шість жінок.

Лука-Мелешківська сільська громада (Вінницький район) – Августович Богдан Іванович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Агрономічна сільська громада (Вінницький район) – Сітарський Сергій Миколайович, самовисуванець;

Якушинецька сільська громада (Вінницький район) – Романюк Василь Станіславович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Джулинська сільська громада (Гайсинський район) – Швець Петро Васильович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Краснопільська сільська громада (Гайсинський район) – Романенко Катерина Миколаївна, самовисуванка;

Кунківська сільська громада (Гайсинський район) – Безбах Василь Віталійович, “Європейська солідарність”;

Ободівська сільська громада (Гайсинський район) – Ременюк Костянтин Васильович, самовисуванець;

Ольгопільська сільська громада (Гайсинський район) – Савченко Микола Анатолійович, самовисуванець;

Райгородська сільська громада (Гайсинський район) – Михайленко Віктор Миколайович, самовисуванець;

Соболівська сільська громада (Гайсинський район) – Асауленко Віра Пилипівна, самовисуванець;

Джуринська сільська громада (Жмеринський район) – Попсуй Галина Михайлівна, “Українська стратегія Гройсмана”;

Мурафська сільська громада (Жмеринський район) – Літвіненко Олег Миколайович, “Українська стратегія Гройсмана”;

Северинівська сільська громада (Жмеринський район) – Малярчук Василь Григорович, “Слуга народу”;

Станіславчицька сільська громада (Жмеринський район)  – Перепечай Володимир Миколайович, самовисуванець;

Бабчинецька сільська громада (Могилів-Подільський район) – Зварич Ніна Павлівна, “Українська стратегія Гройсмана”;

Яришівська сільська громада (Могилів-Подільський район) –  Кухарчук Олександр Володимирович, “Європейська солідарність”;

Городківська сільська громада (Тульчинський район) – Резнік Олена Іванівна, самовисуванка;

Студенянська сільська громада (Тульчинський район) – Кирнасівський Олексій Петрович, самовисуванець;

Війтівецька сільська громада (Хмільницький район) – Ядвіжина Станіслава Зігмундівна, “Українська стратегія Гройсмана”;

Іванівська сільська громада (Хмільницький район) – Кулик Михайло Леонтійович, Українська стратегія Гройсмана”;

Махнівська сільська громада (Хмільницький район) – Кузьмінський Павло Вікторович, “За майбутнє”;

Самгородоцька сільська громада (Хмільницький район) – Лановик Сергій Якович, “Батьківщина”;

Уланівська сільська громада (Хмільницький район) – Голубенко Сергій Іванович, “Європейська партія України”.

Детальніше про кожного новообраного міського голову можна прочитати ТУТ.

Кого обрали до місцевих рад на Вінниччині можна прочитати у наших матеріалах – перелік депутатів Вінницької міської ради та Вінницької районної ради.

Всі матеріали щодо місцевих виборів-2020 можна прочитати за ЦИМ посиланням.

Читайте також: Скільки коштував один голос виборця кандидатам на посаду мера Вінниці

Читайте також: Оприлюднено офіційні результати виборів до Вінницької міськради та мера Вінниці

Читайте також: “Перевтілення з друзів на опонентів” та “засилля чорнухи”: кандидати в депутати про перебіг та результати виборів

Читайте також: Вінниця обирає собі владу: як голосують вінничани в умовах карантину. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.