Хлопчика зі Львова, який отримав численні опіки внаслідок ракетного обстрілу Вінниці, транспортували до Німеччини

14:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Хлопчику Роману зі Львова, який постраждав внаслідок авіаудару у Вінниці, надають допомогу в Німеччині. Дитина перебуває у дуже важкому стані, і на нього чекає низка втручань, зокрема, пересадка шкіри та пластичні операції. 

Як йдеться на Telegram-каналі очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова, 7-річний Рома – у Дрездені. Вказано, що близько 45% тіла хлопчика вкрили зовнішні опіки, ще 35% – внутрішні. 

Вони настільки глибокі, що місцями навіть досягають кісток. Обгоріло обличчя, верхні та нижні кінцівки, дихальні шляхи. До того ж у Роми закритий перелом лівої руки та кілька уламків від снаряду у черепі, – зазначено в дописі посадовця. 

Відомо, що 14 липня хлопчик разом з мамою приїхав до Вінниці навідати бабусю з дідусем. Також дитина була записана на консультацію лікарні в клініку.

Батько Ярослав залишився у Львові. Біля 11 години дня зв’язок із сином та дружиною зник. Вся країна дізналася – по Вінниці завдано ракетного удару. Рому батько знайшов у Вінницькій обласній лікарні, і тільки три дні тому за результатами ДНК-експертизи дізнався про смерть 29-річної дружини Галини, – повідомляється в дописі Сергія Борзова. 

Спочатку маленького пацієнта з Вінниці транспортували до Львова. Наразі дитину евакуювали із дитячої Лікарні Св. Миколая до Німеччини.

 

 

Окрім Роми, ще двох пацієнтів з опіками транспортували у Польщуу Краків і Люблін.

Нагадаємо, раніше в МОЗ повідомили, що пацієнтам із важкими травмами та опіками, які вони отримали внаслідок ракетного удару по Вінниці, нададуть медичну допомогу за кордоном. Станом на 18 липня таких постраждалих вже транспортували літаком до Львова, а після підготовки та стабілізації стану планували евакуювати до Польщі.

Фото – з Telegram-каналу Сергія Борзова

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.