Хендмейд-іграшки, ялинкові прикраси і сувеніри: у Вінниці відкрили виставку “Різдвяний калейдоскоп”. ФОТО

20:11
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці експонували виставку “Різдвяний калейдоскоп”, на якій представили десятки хенд-мейд іграшок, різдвяні прикраси, зібрані вінничанами, а також книги та біжутерію, які зокрема можна придбати. 

Відвідати виставку, яка складається з десятків експонатів, можна у Музеї моделей транспорту. Її організатори, Офіс туризму Вінниці (спільно з Вінницьким музеєм моделей транспорту і творчою спільною “Teddy lounge club”), умовно розділяють виставку на дві частини: вироби та сувеніри від десятків майстрів, які можна придбати, а також святкові іграшки, які за кілька тижнів зібрали вінничани.

 

 

 

 

Так, на виставці можна придбати і ексклюзивні ляльки ручної роботи, і прикраси зі шкіри, тканини чи металу, і ялинкові хенд-мейд прикраси, книгу “Перли на сніданок” Катерини Калашникової і ведмедиків Teddy разом з аромосвічками.

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, майстри і майстрині з платформи “BYVI” “представили ялинкові прикраси, виконані у різних техніках: валяння, петриківський розпис, кінусайга, оздоблення з використанням полімерної глини тощо”. Вказано, що, крім того, на виставці можна побачити мініялинки, в’язаних янголят, зайців, ексклюзивні обідки з чеського скла та інші.

– Сьогодні представлені роботи близько 20 майстрів платформи подарунків з вінницькою душею “BYVI”. Основна мета наших заходів, не лише цього, повернути радість та різдвяний настрій, такий бажаний всіма, – розповідає Vежі директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

 

 

 

 

Частину виручених коштів від продажу виробів майстрів планують направити на потреби ЗСУ.

Іншою частиною виставки є ялинка, прикрашена іграшками, подарованими вінничанами.

– Вінничани приносили іграшки і дарували в музей, тож тепер всі іграшки, які на цій ялинці – власність музею. Подарували дві повні валізи іграшок. Дарували іграшки по-різному – хтось приносив одну, хтось створював іграшки спеціально для цієї ялинки, …хтось приніс цілу коробку скляних вінтажних іграшок… В цьому й родзинка, що всі іграшки дуже різні – з різною енергетикою і різними історіями, – ділиться Катерина Калашнікова, засновниця клубу “Teddy Lounge club” та співорганізаторка акції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка “Різдвяний калейдоскоп” триватиме у вінницькому Музеї моделей транспорту (вул.Соборна, 64) до 19 січня включно. Відвідати її можна щодня з 11:00 до 19:00 години. З нагоди новорічних свят вхід до Музею моделей транспорту для дітей віком до 14 років є безкоштовним, для дорослих вартість становитиме 40 гривень.

Фото Зорини Гаджук