Готово на 60%: у Вінниці триває реконструкція спорткомплексу на Янгеля. ФОТО

17:13
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці реконструкцію спортивного комплексу по вулиці Академіка Янгеля завершили на 60%. Міський голова звернеться до депутатів міської ради щодо виділення 8 мільйонів гривень на продовження ремонтних робіт.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Наразі на об’єкті утеплюють фасад, влаштовують систему опалення та інші комунікації, також укладають спортивний паркет в ігровій залі. До кінця року планується облаштувати тепловий пункт, завершити утеплення стін басейну, поштукатурити стіни в приміщеннях, виконати інші внутрішні роботи. Наразі реконструкція будівлі виконана на 60%.

Зазначається, що масштабна реконструкція приміщення спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля розпочалась у жовтні 2018 року. Цього року місту довелось скорочувати капітальні видатки по низці об’єктів у зв’язку з епідемією коронавірусу. У перелік потрапив і спортивний комплекс, який наразі оновлюють виключно за кошти міського бюджету.

– На сьогоднішній день ми уже виконали близько 60-65% робіт. Зараз ми утеплюємо фасад, монтуємо спортивний паркет та виконуємо ще ряд внутрішніх робіт. Усі складні роботи уже виконали. Цього року плануємо запустити тепло. Це важливо, щоб не допустити руйнування того, що ми вже зробили», – зазначив директор підрядної організації ТОВ «ТБС – Проф» Олександр Юрківський.

 

 

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час візиту на об’єкт зазначив, що наразі роботи фінансуються з міського бюджету. Також подали заявку до Державного фонду регіонального розвитку в сумі 23 мільйони гривень, щоб завершити об’єкт у 2021 році.

– Я думаю, що у нас буде можливість дофінансувати цей об’єкт, щоб далі продовжилися роботи. Хочу нагадати, що у зв’язку з пандемією коронавірусу ми мали менші надходження до бюджету і змушені були скоротити видатки на 30% по багатьох галузях.

Цей об’єкт також потрапив до тих, на які скоротилися видатки. Але ми бачимо, що тут необхідно продовжити роботи. Фактично підрядник уже тут працював, щоб підготуватися до зими і законсервувати об’єкт. Тому я буду звертатися до депутатів міської ради, щоб під час сесії було виділено 8 мільйонів гривень.

Ці кошти потрібні для того, щоб завершити оздоблювальні роботи і забезпечити теплом це приміщення. Наступного року мають провести і благоустрій території Ми маємо пам’ятати, що є ще ряд важливих об’єктів соціального характеру, які потрібно добудувати – такі, як, наприклад, лікарня швидкої допомоги, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

 

 

 

Зазначається, що в результаті виконання всіх робіт Вінницька об’єднана територіальна громада отримає сучасний муніципальний спорткомплекс, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом. Також тут буде можливість проводити змагання різних рівнів.

На базі оновленого СКА зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Тут буде перший муніципальний 25-метровий басейн у місті, який зможе відвідувати до 300 людей на добу. Також передбачено два гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони. Спорткомплекс буде адаптований для людей з інвалідністю та маломобільних груп, адже тут облаштують пандус і підіймач.

Фото з сайту ВМР

Читайте також: У Вінниці відремонтують Інститут Конфуція у ВНТУ за майже мільйон

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.