“Готові майже на 100%”: у Вінниці до опалювального сезону відремонтували понад 200 кілометрів тепломереж

14:14
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді заявили, що підприємства, які надають послуги із водозабезпечення, тепло- та електропостачання, станом на кінець вересня готові до опалювального сезону майже на 100%. При підготовці до нового сезону, зокрема, здійснили поточний ремонт понад 200 кілометрів теплових мереж та 400 ІТП.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради. Вказано, що працівники комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» здійснили поточний ремонт 177 км теплових мереж, 66 центральних та 398 індивідуальних теплових пунктів.

Також був зроблений капітальний ремонт 4-х котлів на котельнях та поточний ремонт майже 1500 теплових камер, здійснені ремонтні роботи по підвищенню надійності 45 котелень.

Поточний ремонт ще 13 котелень, 25,2 км теплових мереж та 91 теплової камери здійснили, зокрема, у «Вінницяоблтеплоенерго».

У «Вінницягаз» здійснили комплексне обслуговування 680 км газових мереж, що складає 100% від запланованого. Також у місті збудували 1,4 км мереж зливової каналізації на вулицях: Юрія Смирнова, Сабарівське шосе, Данила Нечая.

Капітально відремонтували 15 прибудинкових територій із застосуванням комплексного підходу, а управляючі компанії житлових будинків виконали поточний ремонт 28 415 м2 м’яких і шиферних покрівель, ремонт та заміну 15 570 м інженерних мереж, ремонт та заміну 5 547 м каналізаційних мереж. Крім цього, управляючі компанії провели підготовку спецтехніки до роботи в зимовий період та заготовили 550 тонн відсіву і 111 тонн солі.

Вказується, що нині теплопостачальними підприємствами спільно з управляючими компаніями проводиться заповнення систем опалення житлових будинків. Станом на 28 вересня заповнено 838 будинків, що складає – 91%. Роботи мали завершити до 2 жовтня.

Загалом для роботи в зимовий період підготували спеціалізовану техніку в кількості 122 одиниці. Вказується, що в цілому житлово-комунальне, енергетичне господарства готові до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

Фото – Дивись.інфо

Читайте також: Економія на побутових “стихіях”: поради, як менше платити за “комуналку” (з котиками)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.