“Гостро соціально сексуальний патріотичний” виступ: у Вінниці відбудеться концерт стендап-коміка Андрія Пілата

15:28
Автор: В'ячеслав Луцков

До Вінниці 17 листопада з сольним концертом приїде стендап-комік Андрій Пілат. Комік поділиться “новим “мало-ким-чутим” матеріалом та своїми найцікавішими думками та спостереженнями за два роки стендап-кар’єри”.

Про це повідомляється в анонсі концерту “Ловець слів”.

Андрій Пілат – співзасновник та ідейний лідер “Вільного Стендапу” та переможець 57 відкритих мікрофонів. Як жартують про коміка в анонсі, “Андрій – син україномовної комедії, людина-художник, людина, яка у всіх тестах по профорієнтації була людиною-заїкою. Митець довгих історій”. Джерело – анонс

– Я розкажу вам новий, ще “мало-ким-чутий” матеріал, а також свої найцікавіші думки і спостереження за останні два роки стендап-кар’єри, переписані згідно з актуальними подіями та об’єднані в суцільний та гостро соціально сексуальний патріотичний і дуже смішний виступ, – йдеться в анонсі.

Сольний концерт Андрія Пілата відбудеться 13 листопада, о 20:00, у закладі “ART CHE” (вул. Родіона Скалецького, 7).  Вартість квитків: 100 гривень – до 11 листопада; 150 гривень – з 12 листопада. Квитки можна придбати ТУТ.

Фото зі сторінки анонсу