Google організовує у Вінниці тренінги для освітян та держслужбовців

11:32
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці із 28 по 31 березня триватиме «Тиждень Google» – низка семінарів та тренінгів для викладачів і державних службовців міста й області.

Головна тема «Тижня Google» – «Цифрові технології в роботі державних установ, органів місцевого самоврядування та освіти». Семінари розраховані на держслужбовців та викладачів Вінницької області, які хочуть отримати теоретичні знання та практичні навички роботи із сучасними інформаційними технологіями.

«Тиждень Google» буде поділено на дві частини – 28 березня відбудеться науково-практичний семінар «Цифрові технології в роботі державних установ та органів місцевого самоврядування», на який запрошують викладачів та держслужбовців.

Протягом 29-31 березня – тренінг для освітян Вінницької області. Під час заходу педагоги дізнаються про різні служби та ресурси Google, що вони можуть використовувати у професійній діяльності, та отримати практичні навички користування цими ресурсами. Зокрема, йдеться про інструменти Google Contacts, Google Drive, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Hangouts, відеоредактор YouTube, Google Sites, Google Calendar.

Для участі потрібно зареєструватися, заповнивши анкету до 23 березня. Усі заходи відбуватимуться у приміщенні Вінницького національного технічного університету (вул. Хмельницьке шосе, 95).

Спікерами «Тижня Google» будуть:

  • картограф та місцевий експерт Google Map Maker Ukraine Олег Костюкевич
  • старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ Університету менеджменту освіти НАПН України Наталія Гущина
  • Антоніна Букач, методист науково-методичного центру Білоцерківської міської ради, тьютор дистанційного курсу «Сервіси Google».