× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Головна Вежа країни: портал “VежА” отримав нову доменну адресу vezha.ua

20:34
Автор: Vежа

Вінницьке видання Vежа отримало свідоцтво про реєстрацію торговельної марки “Вежа”, що дозволило виданню отримати ексклюзивне право на придбання доменної адреси в зоні .ua.

Відтепер на Vежу можна потрапити за простою адресою vezha.ua без локальної приставки “.vn”. Стара адреса сайту vezha.vn.ua також лишається актуальною і ніколи не припинить працювати.

“Насправді це був дуже непростий процес, який ми розпочали з перших днів існування “Vежі” та який розтягнувся майже на три роки через бюрократичні перепони. Але мрія здійснилася і тепер вінницька “vezha” – це головна “vezha” країни принаймні в Мережі. Водночас така доменна адреса провокує розвиватися та розширюватися на територію всієї країни. Хтозна, можливо колись це вдасться втілити в реальність”, – прокоментував подію засновник і шеф редактор видання Андрій Качор.

Цією новиною VежА розпочинає серію публікацій, присвячених третій річниці нашого видання. Деякі з цих публікацій будуть зовсім неочікуваними для читачів.) І, можливо, це будуть не лише публікації. Стежте за оновленнями та анонсами. І не забувайте, що з Vежі видно все!

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.