Генератори, сухі сніданки та таблетки для очищення води: Вінниччина отримала чергову партію гумдопомоги від Польщі

11:48
Become a Patron!

Вінниччина отримала третю партію гуманітарної допомоги від Свентокшиського воєводства Республіки Польща. Це 17 генераторів FOGO F 6001 TRE різної потужності, палети м’ясних консервів і сухих сніданків, таблетки для очищення води та інші необхідні речі на суму чверть мільйона злотих. 

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, вчора гуманітарний штаб ОВА отримав десять генераторів та сім палет м’ясних консервів. Зазначено, що отримана гумдопомога розподілятиметься на громади відповідно до звернень.

 

В пріоритеті – забезпечення потреб закладів охорони здоров’я Вінниччини генераторами, які слугуватимуть альтернативним джерелом живлення у разі вимкнення електроенергії. А м’ясні консерви будуть додані до продовольчих наборів, які отримують родини Захисників та Захисниць за програмою підтримки родин військовослужбовців, яка діє з ініціативи очільника області Сергія Борзова. Важливо, щоб рідні військовослужбовців почувались захищеними й регулярно отримували допомогу, – зауважує заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець.

Водночас, за словами голови наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрія Дручинського, отриману допомогу розвозитимуть також і до Херсонської, Миколаївської та Донецької областей.

 

Співпраця зі Свентокшиським воєводством триває вже майже 65 років. Крім надання гуманітарної допомоги, з березня по травень воєводство прийняло до себе групу з 30 дітей із супроводжуючими. Їх забезпечили соціально-гуманітарним пакетом та надали можливість навчатися у польських школах і відвідувати садочки. Загалом з 2015 року в Свентокшиському воєводстві Республіки Польща оздоровились понад 150 дітей з родин учасників АТО/ООС та військовослужбовців Вінниччини.

Фото – Вінницька ОВА

Читайте також: Намети з підігрівом, модульні кухні та техзасоби: Німеччина передала Вінниці понад вісім тонн гумдопомоги

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.