Генератори, капремонт укриттів і “пункти незламності”: Вінницька міськрада розподілила 28,6 мільйона гривень додаткових витрат

19:30
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницька міська рада розподілила 28,6 мільйона гривень додаткових витрат цьогоріч. Кошти спрямують, зокрема, на капремонт укриттів, закупівлю генераторів, а також придбання ресурсів для муніципальних “пунктів незламності”.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради з посиланням на рішення, прийняте на сесії 23 грудня.

Вказано, що додаткове фінансування виділено на капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту на вул. Замостянська, 34А (майже 9,3 мільйона гривень), а також покращення укриттів: КЗ “Деснянський заклад дошкільної освіти Вінницької міської ради” (1,4 мільйона гривень), КЗ “Вінницький ліцей №8” (2,9 мільйона гривень).

Крім того, 3,7 мільйона гривень направили на виконання заходів «Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного, техногенного, соціального характеру та надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану, ліквідації їх наслідків на 2020-2024 роки» – на придбання дизельного генератора потужністю 200 кВт та додаткових заходів із безпеки.

– Також частину коштів спрямували на створення резервних запасів бутильованої води і пакетованого чаю для муніципальних “пунктів незламності” у підліткових клубах за місцем проживання, мобільних палатках, ЦНАПах, школах, бібліотеках, дитячо-юнацьких спортивних школах та інших комунальних закладах міста.

Окрім того, для додаткових потреб із облаштування “пунктів незламності” передбачено придбання: генераторів потужністю 6 кВт, конструктивних матеріалів для генераторів, 10 джерел безперебійного живлення, 20 роутерів, 24 FM-радіо, а ще термосів, пледів, ліхтарів, павербанків, паливно-мастильних матеріалів, миючих засобів тощо, – йдеться в повідомлення.

Також для медичних закладів виділили понад 1,7 мільйона гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів.

Ще 2,8 мільйона гривень спрямували на встановлення безперебійного живлення світлофорних об’єктів на найбільших перехрестях доріг, а також організацію благоустрою.

Фото з архіву