Генерал-лейтенанта з Вінниччини Володимира Артюха призначили очільником Сумської ОВА

12:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Генерал-лейтенанта Володимира Артюха з Вінниччини призначили очільником Сумської ОВА. 

Про призначення повідомив напередодні представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зазначимо, що в серпні минулого року Президент нагородив Володимира Артюха орденом “За заслуги” І ступеню. На той момент генерал-лейтенант був радником голови Вінницької ОВА.

Як повідомляє “Суспільне”, за інформацією сайту Вінницької ОВА, генерал-лейтенант Володимир Миколайович Артюх працював начальником Подільської філії державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, потім – радником керівника Вінницької ОВА. Наразі він працює на посаді заступника начальника Генштабу Збройних сил України, нагороджений орденом “За заслуги” І ступеня.

За даними руху Chesno, у 2020 році він балотувався до Вінницької міської ради від Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, але обраний не був.

За інформацією Вінницького національного технічного університету, Володимир Артюх народився у 1958 році в Благовещенську Амурської області Росії. Закінчив Харківське вище військове авіаційне командне училище зв’язку, військово-повітряну академію, Національну академію оборони України.

Нагадаємо, в січні цього року відбулося низка кадрових змін як в Уряді, так і серед очільників військових адміністрацій в регіонах. Зокрема, було звільнено очільників Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської та Херсонської ОВА. Детальніше – ТУТ.

Архівне фото – зі сторінки голови Вінницької ОВА Сергія Борзова у Facebook

Читайте також: Президент України нагородив орденом «За заслуги» вінничанина, генерал-лейтенанта Володимира Артюха

Читайте також: Від заступників міністрів до очільників ОВА: кого та за яких умов звільнили цими днями з ключових органів влади

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.