Функціональні ліжка та протипролежневі матраци: на Вінниччині обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр отримав благодійну допомогу

14:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр отримав благодійну допомогу від Центру громадського здоров’я МОЗ України. Це 30 сучасних функціональних ліжок, 20 протипролежневих матраців та два спеціалізовані пристрої для підіймання пацієнтів у ліжку.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

За словами керівника обласного клінічному фтизіопульмонологічного центру Олександра Служивого, отримане обладнання використовуватися при наданні стаціонарної допомоги хворим на туберкульоз. Воно необхідне для пацієнтів, а особливо для людей з інвалідністю.

Зазначено, що допомогу лікарня отримала в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією “Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні”.

Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна додає, що за останні два роки медичні заклади області значно оновили матеріально-технічну базу:

– Важливо, щоб кожен керівник медичного закладу пам’ятав, що все має працювати на пацієнта. На керівниках закладів лежить відповідальність за раціональне використання матеріально-технічної бази та бюджет.

Фото – зі сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА у Facebook

Читайте також: У вінницькому просторі дитячої точки “СПІЛЬНО” надаватимуть послугу соціальної адаптації для підлітків громади

Читайте також: Вінницький міський центр соцслужб уклав Меморандум з благодійною організацією «СХІД SOS»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.