Вінницький міський центр соцслужб уклав Меморандум з благодійною організацією «СХІД SOS»

17:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький міський центр соціальних служб уклав Меморандум з благодійною організацією «СХІД SOS». Тепер до їхнього простору «Затишно Space» центр соцслужб зможе направляти жінок та дівчат, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у просторі «Затишно Space» надають психологічну та соціальну допомогу, юридичні консультації. Також працює кейс-менеджерка, яка зможе допомогти постраждалим жінкам та дівчатам.

За словами виконувачки обов’язків начальника Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства Христини Назаренко, тепер Вінницький міський центр соціальних служб зможе більш комплексно допомагати постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Так, підтримку їм надаватимуть спеціалісти мобільних бригад, Денного центру соціально-психологічної допомоги, кризових кімнат та простору «Затишно Space».

Якщо ви стали свідком чи зіткнулися з домашнім або гендерно зумовленим насильством, можна звертатись за такими номерами:

– 102 номер екстреного виклику поліції

– 15-47 урядова гаряча лінія з протидії домашньому насильству

– 116 111 або 0 800 500 225 – Національна гаряча лінія для дітей та молоді

– 116 123 або 0 800 500 335 – Національна гаряча лінія із запобігання домашнього насильства

– 0432 67 04 60 – Вінницький міський центр соціальних служб

– 098 900 15 60 – Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства).

Ілюстрація – www.prostir.ua, фото – ВМР