Фрі-файтери з Вінниччини здобули 15 нагород на чемпіонаті України

9:51
Автор: Ольга Каплун

Фрі-файтери з Вінниці та області на Чемпіонаті України, що проходив у Кременчуці, здобули 15 нагород у різних категоріях. Четверо вінничан стали чемпіонами. У змаганнях взяли участь близько двох сотень спортсменів з 14 областей України.

Як повідомив вчора, 6 грудня, портал асоціації спортивних журналістів області “Вінницька арена”, у Кременчуці завершився Чемпіонат України з фрі-файту, в якому брали участь бійці з Вінниці та області.

Збірна Вінницької області була представлена бійцями клубів “Січ”, “Патріот”, “SFS” (всі – Вінниця), “Оріон” (Липовець-Турбів), “Тора Каі” (Шаргород) і Парашутно-десантної школи (Погребище).

Бійці Вінниччини були серед лідерів і здобули 15 нагород у різних категоріях, а четверо вінничан стали чемпіонами.

Серед чоловіків у престижній ваговій категорії понад 89 кг переможцем став досвідчений Ігор Завера, який є вихованцем тренера Ігоря Дишливенка із клубу “Січ”.

Також золото вибороли Владислав Приймак із Турбова (категорія 13-15 років, вага до 63 кг), вихованець клубу “Патріот” Антон Дрозд (19-20 років, до 57 кг) й представник клубу “Січ” Дмитро Гуменюк (10-12 років, до 27 кг).

Результати вінничан на чемпіонаті України вважаю непоганими. На змаганнях наступного року поборемося за входження до загальнокомандної трійки. Ми переважно конкуруємо із Київською, Полтавською і Дніпропетровською областями, де активно культивується фрі-файт. Продовжимо співпрацювати із клубами Вінниччини, які культивують змішані єдиноборства. Їхню географію постійно розширюємо. Це приносить позитивні плоди. Наступного року вінницькі бійці спробують якнайкраще виступити на Кубку і чемпіонаті України. Ці змагання матимуть статус відбору на чемпіонат світу у Португалії, – розповів “Вінницькій арені” Президент Вінницької обласної федерації фрі-файту Вадим Кудіяров.