Фракція партії ОПЗЖ у Вінницькій облраді вирішила саморозпуститися. ДОКУМЕНТ

19:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Фракція політичної партії “Опозиційна платформа — За життя” у Вінницькій обласній раді вирішила саморозпуститися.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Вячеслав Соколовий, голова Вінницької обласної ради.

Голова фракції Вадим Костюк подав необхідний для цього пакет документів – протокол засідання фракції, під час якого було ухвалено рішення про розпуск, та відповідні заяви депутатів-членів фракції. Формально крапку в цьому питанні ми поставимо 25 березня. Про розпуск фракції ОПЗЖ буде оголошено під час чергової сесії облради, – написав Вячеслав Соколовий.

До фракції входили сім депутатів: Квітко Роман Іванович, Костюк Вадим Анатолійович, Мазуренко Денис Анатолійович, Рудович Андрій Анатолійович, Ткачук Сергій Геннадійович, Царенко Олександр Іванович, Шевченко Олег Анатолійович.

Про причини саморозпуску не повідомляється.

Зауважимо, що 15 березня зі складу фракції “Опозиційна платформа – За життя” у Верховній Раді вийшло чотири депутати: Ігор Абрамович, Тетяна Плачкова, Вадим Столар та Олександр Фельдман. Це “Радіо Свобода” підтвердили у самій ОПЗЖ.

Також в ОПЗЖ розповіли, що 11 чинних та колишніх її депутатів – поза межами України під час війни. Детальніше про це ТУТ. А ще 15 березня Державне бюро розслідувань провело обшуки у народних депутатів “Опозиційної платформи – За життя”, які, за даними ДБР, “незаконно перетнули або планували перетнути державний кордон України”.

Фото – facebook.com/sokolovyy

Читайте також: Хто балотується до Вінницької обласної ради: повний перелік кандидатів

Читайте також: ЦВК назвала прізвища 58 новообраних депутатів Вінницької обласної ради

Читайте також: Хто став депутатом Вінницької міської ради. ПЕРЕЛІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.