Фестиваль “Млиноманія” влаштує “Серпневі вакації” на березі Південного Бугу

9:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

Творча зустріч в “Центрі Всесвіту” – саме так організатори описують “Серпневі вакації”, які відбудуться на початку серпня. 

Організатори фестивалю “Млиноманія” влаштують триденні “Серпневі вакації” на березі Південного Бугу, неподалік від села Печера, Тульчинського району. Саме на тому місці зазвичай відбувається фестиваль. Наразі організатори займаються підготовкою місця і закликають всіх охочих приєднуватись.  

Самі ж “Серпневі вакації” позиціонуються як “творча зустріч запрошених друзів”. 

Справжні живі пісні, щира поезія, створення прекрасного, екскурсії та мандрівки, неймовірні краєвиди, радість спілкування в колі нових і старих друзів… В програмі: музика, поезія, мандрівки, майстер-класи, спілкування, природа, і як завжди невимушена творча атмосфера, – йдеться в описі події. 

В музичній програмі обіцяють наступних виконавців: Мате (Кривий Ріг), Roxy Band (Біла Церква), Mules and Butterflies (Київ), Banderas Blues Band (Харків), Melori (Печера-Київ), DuBassGalaLeo (Київ), Жека Кошмар та гурт “Ку-Ку” (Харків), Лофофора Spellbound (Київ). Проте, це не повний список запрошених музикантів, адже програма постійно доповнюється. 

“Серпневі вакації” розпочнуться 2 серпня і триватимуть до 4 серпня. Для участі в події необхідно ознайомитись з правилами перебування на “вакаціях” та заповнити анкету. Вартість участі для перших 10 учасників – 200 гривень, а для решти 250 гривень (до 26 липня) та 300 гривень (після 26 липня або вже на вході до локації). Попередня реєстрація гарантує учасникам місце під намет на території події, дрова, місця для багать та туалетні кабінки. Власникам автотранспорту забезпечать місце для паркування, але лише за попередньою домовленістю.

Для учасників діятиме фестивальна кухня, проте, всі охочі зможуть готувати собі власноруч у відведених для того місцях. Більше інформації можна довідатись тут: 067 302 7652, [email protected], [email protected] 

Читайте також: Млиноманія-2017: “Фестиваль ентузіастів” з домашньою атмосферою і відсутніми туалетами. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Поділля Incognita: Німецький млин, церква у Печері та містика мавзолею Потоцьких

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.