Фарба на обличчі та “одягу не шкода”: на Вишенському озері відбулася “різнокольорова битва”. ФОТОРЕПОРТАЖ

20:54
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

– Йой.. Це ж скільки людям одягу доведеться прати?…

Сьогодні, 25 серпня, в парку Дружби Народів, відбувся “Фестиваль фарб холі” в рамках “VinAugust Fest”. Близько чотирьох десятків вінничан взяли участь у кольоровій “баталії” біля Вишенського озера.

  1. “Битва”, в якій не було переможців та переможених, почалася близько 19:15 біля сцени фестивалю. Попри те, що ведучий акцентував увагу на участі дітей (яких й справді було найбільше), не побоялись стати різнокольоровими й декілька дорослих вінничан.

       

“Набої” – пакетики з фарбою холі, учасники виступів “VinAugust Fest” могли отримати безкоштовно в День Незалежності. Сьогодні ж, ті, хто бажали “пофанитись” з фарбою, могли придбати її поряд – за вартістю 40 гривень за один пакетик.

Головний “екшн” на святі фарб не тривав довго – за 10 хвилин більшість придбаних пакетиків холі були використані… Тим не менше, цього часу вистачило, аби більшість учасників встигла щонайменше частково (якщо не повністю) покритись всіма кольорами веселки.

      

Попри те, що для більшості учасників досвід з фарбами холі був першим у їхньому житті, вони все ж ризикнули одягом взяти участь у “битві”.

– Нас запевнили, що фарба холі відпереться від одягу… Подивимось як воно буде – це наш перший досвід – розповіла Vежі Світлана та зізналась, що придбала одразу шість упаковок холі, які з радістю використала за п’ять хвилин.

Світлана (зліва), з подругою

        

Юна вінничанка Катя розповіла, що вона в захопленні від “баталії”. На жартівливе запитання Vежі чи не шкода маму, якій доведеться прати речі (і яка стояла поряд), впевнено відповіла “Ні)”.

Катя

      

Сьогодні біля Вишенського озера організатори планують влаштувати фаєршоу та дискотеку. Заходи орієнтовно триватимуть до 22:00.

Фото Марини Сербінович

Читайте також: “Ми вільні люди”: що вінничани думають про 28 років незалежності України. ВІДЕО

Читайте також: “Загул” на Вишенському озері: у Вінниці стартував фестиваль VinAugust Fest 2019. ФОТО

 

                                                                                                              

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.