Енергоефективність та екологічно чисті бізнес-моделі: у Вінниці відбудеться День зеленого бізнесу

15:19
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці 12 грудня відбудеться День зеленого бізнесу, де обговорюватимуть енергоефективність, роботу з відновлювальними джерелами енергії, а також досвід та успішні екологічно чисті бізнес-моделі. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, долучитися запрошують усіх охочих. Зазначено, що захід є одним з тих, що присвячені впровадженню Зеленого курсу. Подію організовує ГО “Він-Ресурс” за підтримки ВМР.

Як повідомили у департаменті відновлення та розвитку ВМР, зустріч стане продовженням циклу подій, які покликані привернути увагу до питань екології та підвищення рівня свідомого ставлення до неї. Директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська розповідає:

– День зеленого бізнесу є важливою платформою для обміну думками, ідеями, практичними прикладами та знаннями експертів, активістів та зацікавлених мешканців Вінницької міської територіальної громади з метою зміни ставлення існуючих та майбутніх підприємців до екологічних питань та сприяння сталому розвитку громади.

Подія розпочнеться у Хабі “Місто змістів” (вулиця Г. Сковороди, 11) о 10:00. Орієнтовна тривалість заходу – чотири години. Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена, тож потрібно встигнути зареєструватися. Це можна зробити за допомогою онлайн-форми за ЦИМ посиланням.

Проєкт втілюється у співпраці з “Центром екологічних ініціатив “Екодія” за фінансової підтримки Федерального міністерства економіки та кліматичних дій Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) “Посилення громадянського суспільства в реалізації національної кліматичної політики”.

Ілюстрація – euractiv.eu

Читайте також: Вінничан запрошують долучитися до обговорення міських локацій Вінниці

Читайте також: У Вінниці стартувало опитування щодо потреб користувачів велотранспорту у місті

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.