«Дитяче серденько, живи!»: вінничан запрошують долучитись до всеукраїнської благодійної акції

14:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця приєднується до всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Містян закликають приєднатися до збору коштів, аби придбати необхідне медичне обладнання. 

Благодійна акція «Серце до серця – дитяче серденько, живи!» розпочалась 3 вересня й триватиме до 3 жовтня. Протягом цього часу волонтери збиратимуть кошти на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Благодійний внесок можна зробити, переказавши кошти на сайті фонду ТУТ. Або ж за реквізитами:
АТ КБ “ПРИВАТБАНК” IBAN UA 02 312378 0000026001053813052 ЄДРПОУ 34354227 МФО 312378 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для (вказати якої) області.

Як повідомляють організатори акції, нині в Україні 51,67% немовлят (дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. Щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає понад 800 дітей.

– Україна — одна із лідерів серед країн Європи за показниками смертності серед новонароджених. Інколи у лікарів є лічені хвилини, аби правильно діагностувати вроджену ваду та провести оперативне втручання, але через відсутність елементарного діагностичного обладнання, 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Багато із них – не виживають. Саме тому закупівля кардіореанімаційного обладнання — головна місія цьогорічної акції «Дитяче серденько, живи!» від ВБФ «Серця до серця», – вказано в анонсі акції.

Цьогоріч організатори акції підготували для благодійників подарунки. Зробивши благодійний внесок на рахунок фонду, можна отримати яскравий календар з українськими зірками, які підтримують благодійну ініціативу. Обрати подарунок можна сайті Фонду у розділі «Сердечна крамниця».

Вінниччина вже 14 років долучається до акції й за цей час зібрали 4 971 739 гривень, тримаючи лідерські позиції серед областей України. На ці кошти придбали професійне медичне обладнання для перевірки та діагностики зору та слуху, слухові апарати, пульсометри, інфузійні насоси, інсулінові помпи та системи моніторингу глюкози в крові, апарати штучної вентиляції легенів RV200 тощо.

Зокрема, минулого року під час акції вінничани пожертвували понад 600 тисяч гривень. За ці кошти Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні передали нове кардіологічне обладнання.

Читайте також: Благодійники зібрали 600 тисяч на обладнання для вінницьких дитячих лікарень. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.