Директор «Долини плюс» та міськрада прокоментували припинення роботи автоматів з водою у Вінниці

19:08
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Директор ПП «Долини плюс», яка займається продажем питної води з автоматів, та міськрада прокоментували припинення роботи автоматів з водою у Вінниці.

Директор вказаної компанії каже, що їхній місцевий виконавець не подав вчасно документи щодо продовження терміну дії рішення про погодження розташування автоматів.

Нагадаємо, автомати, які були розміщенні по всьому місту, почали демонтувати, а на офіційному сайті компанії Вінниці вже немає на карті обслуговування. Раніше в одній з вінницьких інтернет-спільнот була опублікована інформація, що компанія нібито перестала надавати послуги, бо Вінницька міська рада не видала дозвіл на їх роботу. 

Як відповіли на запит Veжі у Вінницькі міській раді, підприємство не подало нового пакету документів щодо подовження терміну дії рішення про погодження розташування 250 автоматів. Зазначається, що виконавчі органи міськради «неодноразово інформували підприємство про необхідність продовження терміну дії рішення».

Додається, що розташування автоматів на території міста здійснювалося безоплатно.

Нижче публікуємо повну відповідь (МПП «Супутник» – це підприємство, що володіє ПП «Долина плюс»)

Veжа також зв’язалася з директором «Долини плюс» Георгієм Пилипчанським, який відповів, що місцевий представник їхнього підприємства вчасно не подав необхідні документи на отримання дозволу, не повідомивши про це керівництво підприємства.

– Людина, яка працювала і була відповідальна за це у місті Вінниці, не подала вчасно, ми цього не знали. Вже з’ясувалося згодом. Документи то є всі, ми просто подаємо заяву, а вони (міськрада) дають рішення.

Він розповів, що дозвіл на роботу видавався на пів року, як на сезонну торгівлю.

– Ми ж, як «Водоканал», тільки на колесах. Ну уявіть, що ви побудували завод і вам дали дозвіл на пів року. А через пів року не дали. «Водоканал» має дозвіл на пів року? А «Рошен»? Ми ж теж підприємство, яке працює. Це лише так у Вінниці, в інших містах такого немає, щоб видавали лише на пів року.

Постійно робиш, і не знаєш, що буде далі. Хоча усі діють відповідно до діючого законодавства.

Ми запитали, чи він вважає, що це якось пов’язано з конкуренцією:

– Я думаю що ні, але може й так. Бог знає. Ми дзвонили в департамент, казали, що якщо не ми, то ми допоможемо іншим це зробити, щоб людям дати скоріше воду.

Ми просто робимо те, що нам кажуть.

Пан Георгій каже, що комунікація з міськрадою продовжується, і на запитання, чи є надія, що їхні автомати повернуться до Вінниці, він відповів: «Ми завжди готові. Ми навіть прораховуємо, якщо ми повернемося, скільки треба спеціалістів і техніки. Але там вже як скажуть».

Нагадаємо, у Вінниці зареєстрували три петиції щодо повернення автоматів з питною водою у місті. Кожна з них набрала необхідну кількість підписів, аби ці петиції розглянула міська рада. Одна з петицій набрала удвічі більше голосів, інша – понад тисячу голосів з 350 необхідних.

Головне фото – Дар’я Іванович

Читайте також: Без води у середмісті: пенсіонерка у Вінниці три роки живе без водопостачання

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.