Два вінницькі заклади потрапили до рейтингу “ТОП-100 кращих ресторанів України 2018”

9:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Українське видання “Новое время”, яке вже п’ять років укладає рейтинг кращих українських ресторанів, днями презентувало ТОП-100 ресторанів країни за 2018 рік. Цьогоріч до нього потрапили одразу два вінницькі заклади. 

Як ідеться в описі рейтингу на сторінці видання, даний перелік складений передусім з огляду на якість їжі, а не на цінову політику, інтер’єр тощо.

“На відміну від рейтингів ресторанів популярного ресурсу Trip Advisor, ми не опитуємо звичайних відвідувачів закладів. Ми опитуємо фахівців — переважно рестораторів, гастроблогерів і ресторанних критиків. Усі вони не мають права голосувати за свої заклади, тільки колег. Тому майже у всіх містах світу в Trip Advisor на перших місцях популярні, але недорогі заклади з туристичним ухилом. У нас же на перших місцях — ресторани, які можуть подарувати насамперед гастрономічне задоволення. Саме якість їжі, сервіс і атмосферу ми просимо наших експертів оцінювати насамперед. Ціни та ефектні дизайнерські рішення нас цікавлять менше” – повідомляється на сайті видання.

Як і в попередні роки, за кількістю кращих ресторанів країни лідирує столиця: у Києві працює майже половина таких закладів. На другому та третьому місці очікувано опинилися Одеса та Львів з 14 та 12 ресторанами відповідно.

Вінниця у рейтингу представлена відразу двома закладами, хоч у порівнянні з 2017 роком є певні зміни. Як і раніше, одним з кращих ресторанів України визнано заклад з грузинською та європейською кухнею, що розташований на вулиці Архітектора Артинова, ресторан “Марані”.

У виданні відзначають, що “у меню — традиційна грузинська кухня: хачапурі, лобіо, хінкалі, чанахі, різні м’ясні страви, грузинські сири і вина тамтешніх виробників. Для прихильників класики — європейські салати і закуски”. Середній чек в “Марані”, за висновками редакції, становить 400 гривень.

Серед вінницьких закладів до переліку також потрапив ресторан з французькою кухнею “Іль де Франс”, що на вулиці 600-річчя. Середній чек тут більший, становить 600 гривень. Видання відзначає, що “любителів французької кухні потішать затишний інтер’єр, гарна літня тераса, а найголовніше — відмінна їжа: починаючи з різноманітних салатів і десертів та закінчуючи знаменитими жаб’ячими лапками і равликами”.

Зазначимо, що раніше до рейтингу “ТОП-100” від “Нового времени” потрапляв інший вінницький заклад, ресторан “Апрель”. Наразі його в переліку немає.

 

Читайте також:

М’ясо з алкоголем: ТОП-7 вінницьких закладів, які відкрилися в 2017 році. ОГЛЯД

Карасі, вареники та 50 відтінків вінницького сала: як ми шукали подільську кухню у Вінниці. ОГЛЯД

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.