Два гравця вінницької “Ниви” потрапили у символічну “збірну туру” Другої ліги

13:12
Автор: Vежа

Відразу два гравці вінницької футбольної команди “Нива”, яка змагається у Другій лізі Чемпіонату України з футболу, потрапили у символічну “збірну” 11 туру чемпіонату.

Як повідомляє видання “Спортарена”, до числа кращих футболістів туру потрапили “нивівці” Євгеній Костюк (лівий захисник) та 19-річний Денис Громок (правий півзахисник).

Нагадаємо, що в останньому турі “Нива” перемогла столичний “Рубікон” з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що наразі вінницька “Нива” перебуває на 12-му місці в турнірній таблиці Другої ліги, зігравши 10 матчів та здобувши шість очок. Зокрема, “Нива” випереджає львівські “Карпати”, в яких чотири очки, проте одна гра в запасі.

Водночас у Кубку України “Нива” продовжує переможну ходу: в попередньому раунді турніру вінничани перемогли  “Кривбас” з Кривого Рогу та пробилися до 1/8 фіналу Кубка України з футболу.

Наступний матч “Ниви” у Кубку України має відбутися 2 грудня.