Дубль два: нова дата слухань по реконструкції кафе “Політ” в багатоповерхівку

9:28
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

У міській раді визначили дату проведення громадських слухань щодо реконструкції їдальні з надбудовою багатоквартирного житлового будинку по вулиці О.Довженка (колишня Ленінградська), 36.

Як зазначено в оголошенні, громадські слухання відбудуться у вівторок, 20 червня, о 18:30 у приміщенні Вінницького транспортного коледжу, за адресою: вул.Некрасова, 28, кімн. 304. Нагадаємо, що вперше громадські слухання з цього питання мали відбутися ще 6 червня, однак, їх довелося перенести.

Як пояснили у департаменті правової політики та якості, громадські слухання перенесли на прохання замовника будівництва – ТОВ “БУДМОНТАЖПРОЕКТ”, яким потрібен був час аби узгодити певні питання із мешканцями сусіднього будинку за адресою Острозького, 39, адже лише вони мають право голосу на громадських слуханнях по реконструкції кафе “Політ” у багатоповерхівку.

На місці легендарного кафе “Політ” планують звести багатоповерхівку: триває громадське обговорення

Нагадаємо, що громадські слухання стосуватимуться перебудови кафе “Політ”, що біля педагогічного унеіверситету. Згідно плану, у 12-поверховій будівлі має бути 74 квартири. На території в тисячу квадратних метрів планують збудувати двосекційний будинок, один поверх якого передбачений під комерційні потреби, решта – під житло.

Додаткову інформацію щодо реконструкції можна отримати в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: вул. Соборна, 59, каб. 710, за телефонами 59-51-59 та 59-51-55.

Головне фото – urban.vn.ua