Дощ, сніг і можлива ожеледиця: синоптики попереджають про погіршення погодних умов на Вінниччині

16:47
Автор: Ольга Каплун

Синоптики прогнозують на ніч та ранок 8 грудня на Вінниччині зниження температури до -2 градусів та опади у вигляді мокрого снігу зі сльотою. Окрім того, на дорогах можлива ожеледиця, а мокрий сніг з дрібним дощем можна спостерігати у Вінниці вже зараз.

Як повідомила сьогодні, 7 грудня, “Служба автомобільних доріг у Вінницькій області”, в західних районах Вінницької області спостерігається погіршення погодних умов: дрібний дощ, який розпочався вранці, після полудня посилився, місцями мокрий сніг та льодяний дощ.

Станом на 15:00, працює 23 одиниці спецтехніки підрядної організації дочірнього підприємства “Вінницький облавтодор”, а саме: 15 комбінованих дорожніх машин та 8 навантажувачів.

Синоптики прогнозують на ніч та ранок 8 грудня зниження температури до -2 градусів та опади у вигляді мокрого снігу зі сльотою, саме тому на дорогах можлива ожеледиця.

Окрім того, за інформацією “Українського гідрометеорологічного центру” у Вінницькій області, сьогодні ввечері до кінця завтрашнього дня можлива ожеледь (наростання шару льоду на дротах та деревах), налипання мокрого снігу та ожеледиця (замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні).

Додамо також, що раніше в Службі автодоріг нагадали про Перелік місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування та телефони чергових диспетчерів служб автомобільних доріг в областях.

Фото – https://24tv.ua/ та скріншоти з https://meteo.gov.ua/