Дощ, мокрий сніг і подекуди ожеледиця: на Вінниччині очікується погіршення погодних умов

18:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вівторок, 23 листопада, на Вінниччині прогнозують похолодання до -1 градусу вночі, а також мокрий сніг та дощ. Також подекуди можлива ожеледиця.

Відповідний прогноз опубліковано на сайті “Укргідрометцентру”.

Так, за повідомленням, у Вінницькій області температура повітря у вівторок вдень становитиме 3-5 градусів тепла, вночі ‒ від 1 градусу морозу до 1 градусу тепла. Вітер ‒ північний, 7-12 м/с.  Також відомо, що вже до кінця тижня в області знов очікується потепління. Наприклад, на суботу, 27 листопада, синоптики прогнозують потепління до +9 градусів удень та до +5 градусів уночі.

 

 

Раптове похолодання та опади очікуються на всій території України.

Цього тижня знову очікуємо на динамічну синоптичну ситуацію в Україні та доволі різкі погодні зміни. Отже, хоча сьогодні погода по всіх областях все ще тепла та комфортна, вже завтра різко похолодає! Ми очікуємо на так звану адвекцію холоду (надходження холодних повітряних мас) з півночі Скандинавії. Також завтра у багатьох областях вже можливий мокрий сніг, проте надовго він ще не затримається, адже наприкінці цього тижня в Україні знову потеплішає, ‒ йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці “Українського гідрометеорологічного центру”.

Зазначається, що завтра мокрий сніг можливий у всіх областях. Також подекуди можлива ожеледиця.

Головне фото – 5.ua