× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дороги у Вінницькій області розчищені і забезпечено рух пасажирського транспорту

12:16
Автор: Vежа

Протягом вихідних дороги Вінниччини розчищали від 80 до 200 одиниць спецтехніки і вже станом на ранок понеділка рух пасажирського транспорту автошляхами області був повністю забезпечений.  

Протягом минулої ночі, на дорогах Вінниччини працювали понад 100 шляховиків. Також було залучено 88 дорожніх машин та використано 1740 тонн піщано-соляної суміші. Про це повідомляє Служба автомобільних у Вінницькій області.

Сьогодні ж, під час  щотижневої оперативної наради у голови обласної державної адміністрації звітував його заступник Василь Броварник та повідомив, що за вихідні найбільше снігу випало в південних районах – Могилів-Подільському та Ямпільському – до 30 см. В цілому по області – 15-20 см. Станом на сьогодні дороги розчищені і рух пасажирського транспорту забезпечений.

Як розповів начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук, за дві доби працівники Служби використали приблизно 5 тисяч тонн посипного матеріалу і близько 29 тонн паливно-мастильних матеріалів, в середньому працювали від 80 до 200 одиниць транспорту, залежно від засніженості.

Сьогодні, 19 березня, погода в області буде сонячною, опадів не очікується, температура повітря вдень підвищиться до -2.

Вже зранку 20 березня очікується невеликий сніг у південних районах і протягом дня опади поширяться на всю область.

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області просить водіїв планувати дальні поїздки, зважаючи на погодні умови та здійснювати поїздки у світлий час доби.

За словами директора Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрія Власова, днями через Вінниччину знову пройде південно-західний циклон, але снігові опади будуть помірними. Протягом робочого тижня температура буде ще мінусовою, але з суботи-неділі очікується її поступове підвищення.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.