“Do you speak English?”: як вчити англійську, щоб нарешті її вивчити

11:06
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На правах реклами

Десяток років навчання у школі, безліч занять з репетитором, декілька завантажених додатків для вивчення англійської, а в сухому залишку – “London is the capital of Great Britain”. Якщо це про вас – не хвилюйтеся, бо це “коло сансари” можна розірвати.

Направду прожити без знання англійської мови можна, але це дуже обмежує можливості та перспективи. Найбільш очевидне – мовний бар’єр під час подорожей чи роботи за кордоном, відсутність доступу до всієї інформації (в тому числі й за вашою спеціалізацією), низькі шанси отримати кращу посаду, а разом з тим і вищу зарплату…

Цей список можна продовжувати аж до того, що ви елементарно не зможете переглянути якийсь фільм чи серіал на Netflix, бо там не буде озвучки чи хоча б субтитрів українською.

Англійська сьогодні – це мова навчання і саморозвитку, мова подорожей і бізнесу, розваг і нових знайомств. Тому, навіть якщо ви вже 29 разів починали її вчити, але все ще “I don’t understand”, варто зробити ще одне зусилля. Тільки цього разу – з правильною мотивацією і прийнявши той факт, що іноземну мову реально вивчити за декілька років, з нуля.

Vежа зібрала декілька пропозицій у Вінниці, щоб ви могли вивчити англійську за пару років, а не відкладати це до кінця життя.

Ось декілька порад:

1. Вчіть нові слова. Для цього можна придбати спеціальні картки або користуватися мобільними додатками. Головне – зробити це щоденною звичкою і вчити у першу чергу ті слова, які знадобляться вам у повсякденному житті. Одним з найкращих методів запам’ятовування нової лексики є підбір асоціацій, тож це ще й хороша вправа для мозку.

2. Вивчайте правила граматики. Тут важливо не “зубрити” ці правила, а детально в них розбиратися, щоб ваш хаотичний набір слів перетворився на логічні та зв’язні речення. Саме тому, паралельно із вивченням нових слів, важливо одразу бачити приклади їх використання.

3. Дивіться навчальні відео. Це хороший спосіб ознайомитися зі звучанням англійської мови. Для цього підійдуть будь-які відео англійською із субтитрами (кліпи, фільми, передачі, серіали…), а також подкасти й аудіокнижки. Так ви навчитеся розрізняти слова у реченнях, будете сприймати англійську на слух і перейматимете правильну вимову.

4. Спілкуйтеся. Без постійної практики усного мовлення успішне вивчення англійської неможливе. Спілкуватися можна разом зі знайомими, які також у цей момент вчать англійську, або ж знайти мовні клуби у власному місті. Спілкуйтеся й письмово – у месенджерах. Це допоможе паралельно вивчати правопис, адже в англійській мові не всі слова пишуться так, як чуються.

5. Запишіться на курси англійської мови. Це, мабуть, найголовніше, що варто зробити. Самоосвіта це прекрасно, але будь-які знання потрібно систематизувати. Та й не кожен має достатню самодисципліну, щоб не відхилятися від графіка і не “зіскочити” за перших же труднощів. Зараз існує безліч шкіл з вивчення англійської мови з найрізноманітнішими програмами та методиками. Головне – обрати ту, яка підійде саме вам.

 

Школа англійської мови “FLASH”

Контактні дані
Адреса: вул. Пирогова, 39 (оф. 513, 5-й пов. ТРЦ “Анастасія”).
Філіали: вул. Пирогова, 39, вул. Келецька, 51, вул. Келецька, 61/А, вул. Оводова, 22, вул. Замостянська, 33 (Сенсей), вул. Стеценка, 3, вул. Станіславського, 7 (“Ігроманія”), вул. Данила Нечая, 65, вул. Соборна, 8, вул. Зодчих, 19, вул. Хмельницьке Шоссе, 23, вул. Баженова, 34, вул. Ватутіна, 18/А, вул. Богдана Ступки, 18 (школа №5).
Телефон: (096) 204-06-13.
Сайт, Facebook, Instagram

У “FLASH” кажуть, що з ними вивчити англійську з нуля до просунутого рівня можна за 12 місяців.Програма ділиться на 5 міжнародних рівнів (А1, А2, В1, В2, С1). Зарахування на курс відбувається за результатами тестів.

Все, що відбувається з моменту старту ваших занять, направлене на те, щоб ви знали, розуміли та могли говорити англійською мовою. Можливо, у нас нелегко вчитись з точки зору інтенсивності занять та дисципліни. Але саме це є найефективнішим підходом до навчання, – кажуть у школі.

Що пропонують у “FLASH”?

1. Кожен урок складається з 80% практики та 20% теорії. На кожному занятті ви будете вивчати до 40 слів і вже ніколи їх не забудете.

2. Засвоєння матеріалу відбувається не “зубрінням”, а через живе спілкування з людьми, і призводить до повної відсутності мовного бар’єра.

3. Інтенсивне навчання – заняття відбуваються тричі на тиждень по дві години. У школі кажуть, що з правильним підходом це дає на 30% більше результату, ніж ті самі 6 годин занять за два тижні.


4. Граматику викладають на такому рівні, щоб студенти розуміли, коли і як використовувати різні типи речень, не навантажуючи їх тисячами правил. Гарантія засвоєння нового матеріалу – понад 75%.

5. У “FLASH” просто зараховують людину на курс, а контролюють процес навчання з точки зору відвідування та успішності кожного студента. У випадку пропусків назначають відпрацювання в зручний час і роблять усе можливе, щоб знання були отримані в повному обсязі.

У школі “FLASH” є вечірні та ранкові групи, а також денні групи для підлітків. А окрім програми “Англійська для дорослих”, є ще “Англійська для дітей” (з 7 років), “Корпоративне навчання”, “Підготовка до ЗНО”, а також спеціалізовані курси (підготовка до міжнародних екзаменів, курси для ІТ спеціалістів, медиків, бізнесменів тощо).

Детальніше про навчання у цій школі англійської, про їхні програми, ціни та інше, можна дізнатися на сайті “FLASH”за ЦИМ посиланням.

 

Центр іноземних мов “ASAP”

Контактні дані:
1) вул. Ак. Ющенка, 6; телефон: (0432) 50-92-45, (096) 390-00-90,
2) вул. Немирівське шосе, 69, телефон: (067) 439-92-09.
Сайт, Facebook, Instagram

У вінницькій школі “ASAP” вивчення англійської розподілено на сім рівнів: починаючи від базового (складається з 60 годин і орієнтований на тих, хто раніше не вивчав мову) і закінчуючи курсом британського варіанту англійської мови (складається з 90 годин і орієнтований на високий рівень володіння англійською).

Якщо починати з нуля, то за 420 годин ви навчитеся бездоганно володіти граматикою, будете мати словниковий запас близько 3000-4000 слів, поглиблено сприйматимете іноземну мову, зможете вільно спілкуватися і читати твори в оригіналі. Погодьтеся, що самотужки це зробити практично неможливо.

Крім цього, у школі “ASAP” є ще курси ділової англійської мови (які складаються із чотирьох рівнів), англійський мовний клуб, дитяча мовна школа (починаючи з трирічного віку) і навіть мінісадочок, де також вивчають англійську.

Займатися можна як індивідуально (в тому числі й по “Skype”), так і у групах: до 10 людей, або мінігрупах у по 2-4 людини. Також, у зв’язку із карантином, Центр іноземних мов пропонує послуги дистанційного навчання для всіх охочих.

Детальніше про кожен із рівнів вивчення англійської, розклад занять, ціни та інші деталі – на сайті школи за ЦИМ посиланням.

 

Клуб вивчення англійської мови “Easy English”

Контактні дані
Адреси: вул. Визволення, 2 (перший поверх), вул. Ю. Клена, 28 (район школи №12), МПМ “Зоря” (каб, 6).
Телефони: (067) 430-26-74, (093) 944-76-82.
Сайт, Facebook, Instagram

В “Easy English” англійську можуть вивчати діти з 4-х років, школярі та дорослі. Девіз клубу – “Англійська мова – легко, цікаво та доступно!”.

В “Easy English” є такі програми з вивчення англійської:

1. Авторський курс для дошкільнят (адаптований до програми англійської мови для 1-го класу).
В ігровій формі з використанням ефективних комунікативно-ігрових методик (англійська в рухах, різні види ігор, аудіо, відеоматеріали…) діти навчаться правильно вимовляти слова, отримають словниковий запас близько 200 слів, вивчать алфавіт, навчаться писати всі літери та отримають початкові навички читання. Також є комплексна підготовка до школи з англійською мовою центр “Дошколярик”.

2. Авторський курс “Creative English” (творчість англійською мовою для діток 5-10 років).
Кожне заняття складається з двох блоків. Перший (тематичний ігровий) містить більш як 80 ігор на вивчення усіх лексичних тем, структур та граматичних тем, а також для вивчення алфавіту та розвитку навичок читання. А творчий блок містить творче завдання, майстер-клас чи проєкт на певну тему. Як результат – діти розвивають творчі здібності (малюють, вирізають, творять) і водночас у невимушеній формі поринають в англомовне середовище.

3. Загальний курс англ.мови в “Easy English”.
Це курси розмовної англійської мови для дітей, школярів і дорослих, що дозволять здолати мовний бар’єр, збільшити словниковий запас та охопити всю граматику з її застосуванням у розмовній мові. Навчання відбувається групах по 4-8 осіб.

4. Курс “Easy Grammar”.
Це курс для школярів на опанування усіх тонкощів англійської граматики.

5. Денні англо-розвиваючі табори для школярів.
Літній двотижневий табір, де на дітей чекають заняття з англійської з використанням безлічі ігор, майстер-класи, квести та розваги на природі. Перша зміна стартує 14 червня (всього їх п’ять). Дізнатися більше можна на сайті за ЦИМ посиланням.

 

Школа англійської “Project 12”

Контактні дані
вул. Архітектора Артинова, 13 (2-й поверх),

телефон: (097) 199-55-84, (063)162-80-70 (Viber).
Сайт, Facebook, Instagram.  

У цій школі пропонують вивчати англійську по-новому: з адаптивним графіком, який можна змінювати під власні потреби, інтерактивним підручником, технологією “Перевернутий клас” і трьома формами навчання (в офісі, дистанційно і комбіноване).

Навчання в “Project 12” – це групові заняття + онлайн уроки на платформі “12 Tracks” (через особистий кабінет на сайті школи чи мобільний додаток).

 

На курсі у вас буде 4 уроки на тиждень (2 в групі + 2 самостійно на онлайн-платформі), онлайн-уроки в інтерактивному підручнику, доступ до відеоверсій уроків, безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем та розмовні клуби з носіями мови.

В результаті, за три місяці навчання ви зможете опанувати 1-й рівень англійської, а за 12 місяців – усі 4 рівні (від Elementary до Upper-Intermediate). Крім цього у “Project 12” є ще журнал курсів англійської, де також можна почерпнути багато цікавої інформації.

– Курси англійської мови у Вінниці “Project 12” пропонують відмінний результат за найкращу ціну на ринку.  Ми надаємо всі інструменти для навчання і найсучасніший підхід, – кажуть у  “Project 12”.

Детальніше – на сайті школи за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – modules-team.com

Читайте також: Вінничанка з аутизмом за власною методикою викладає англійську для дітей

Читайте також: Російськомовний бар’єр: історії трьох іноземних студентів, які вивчили українську

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.