До Вінниці відправили перші вісім трамваїв “Tram 2000”. ВІДЕО

16:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Зі Швейцарії до Вінниці відправили першу партію цюрихських трамваїв “Tram 2000”. Йдеться про вісім вагонів 1976-87 років випуску. 

Як йдеться на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова, транспорт прибуде до Вінниці через місяць, якщо не буде логістичних затримок. Загалом же, очікується на 35 одиниць транспорту, які передасть Цюрих.

Як зазначено на Telegram-каналі “Вінниця інформує” з посиланням на Управління транспорту Цюріха, у Вінниці трамваї можуть експлуатуватися ще 12-15 років.

– У Цюріху вказують, що через початок війни між росією та Україною в лютому 2022 року проект довелося тимчасово призупинити. Наприкінці літа 2022 року, коли воєнна ситуація стала стабільнішою, SECO змогла відновити проектну діяльність, – йдеться в публікації. 

Нагадаємо, наразі триває другий етап реалізації проєкту з Цюрихом, у рамках якого Вінниця має отримати 35 трамваїв “Tram 2000”. Під час першого етапу (2006-2011 роки) Вінниця отримала 116 трамвайних вагонів.

Як повідомляв раніше Вінницький міський голова, “такі вагони більш сучасні за “Карпфени” і “Міражі”, які зараз курсують нашим містом. Вони зручніші для пасажирів – мають м’який хід та комфортний салон, оснащені електронною системою управління. Також ці трамваї споживають менше електроенергії, тож, економні”.

Відео – “ZÜRINEWS”, з Facebook-сторінки Сергія Моргунова, фото – зі сторінки Віктора Перлова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.