До Вінниці прибула перша партія вакцин від COVID-19

13:43
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Сьогодні, 24 лютого, на Вінниччину прибула перша партія вакцин від коронавірусу. Наразі доставили понад 17 тисяч доз.

На сторінці голови Вінницької ОДА Сергія Борзова повідомляють, що о 13 годині до Вінниці прибуло 17 800 доз вакцини Oxford/AstraZeneca.

 

– Ця вакцина виробляється на потужностях Serum Institute (Індія), має локальну (торговельну) назву Covishield. Відповідно, вакцина Covishield – офіційно зареєстрована, – йдеться у дописі.

 

Повідомляють, що цей препарат має широкий спектр дії. Вакцина стимулює імунну систему до продукування антитіл для атаки на будь-яку коронавірусну інфекцію. Однією з переваг препарату називають безпечне зберігання за температури від +2 до +8 градусів.

– Міжнародні клінічні випробування вакцини AstraZeneca показали, що коли людям вводили половину дози, а потім повну дозу, то ефективність сягала 90%, – додають на сторінці Сергія Борзова.

 

Нагадаємо, що впродовж останньої доби на Вінниччині підтвердили 601 випадок інфікування коронавірусом. Наразі це найвищий показник нових випадків серед областей України.

Як повідомляє МОЗ України, сьогодні в країні розпочинається вакцинальна кампанія проти COVID-19. Перші вакцини о 7 ранку вирушили в регіони.

– Україна забезпечена вакцинами для першого і другого етапу згідно з планами МОЗ та має домовленості для вакцинації на наступні етапи. Ми отримали надійну вакцину від визнаного у світі виробника – британсько-шведської компанії AstraZeneca (CoviShield), яка відповідає стандартам безпечності та якості й широко використовується провідними країнами Європи та світу, – розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Станом на сьогодні Україна очікує такі поставки вакцин:

  • Pfizer – понад 100 тисяч доз.
  • Sinovac – близько 2 млн доз.
  • AstraZeneca (CoviShield)  – майже 4 млн доз
  • NovaVax – 15 мільйонів доз з терміном поставки орієнтовно у липні цього року.

Нагадаємо, раніше VежA опитувала вінничан, чи готові вони робити щеплення від коронавірусу та якій вакцині довіряють:

 

Фото: Facebook-сторінка Сергія Борзова

Читайте також: Чи готові вінничани робити щеплення від коронавірусу та якій вакцині довіряють. ОПИТУВАННЯ

Читайте також: На першому етапі вакцинації щеплення отримають орієнтовно 4000 вінничан. ДОКУМЕНТ

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.