На першому етапі вакцинації щеплення отримають орієнтовно 4000 вінничан. ДОКУМЕНТ

18:38
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині на першому етапі вакцинації щеплення отримають орієнтовно 4000 осіб, на другому – 22 000 людей. Щодня кожна з мобільних бригад здійснюватиме по 100 щеплень.

Про це Vежі повідомили у Вінницькій ОДА у відповіді на інформаційний запит.

Так, зазначається, що в області сформовано 20 мобільних бригад для проведення вакцинації на 1 та 2 етапі, до яких залучено 121 працівник первинки (41 лікар, 60 медичних сестер, 20 водіїв).

На наступні етапи сформували додатково 34 бригади, які будуть задіяні у разі потреби. Станом на 29 січня було розпочато процес мікропланування вакцинації серед медичних працівників.

Так, за оперативними даними на момент створення відповіді на запит на I етапі мали вакцинувати орієнтовно 4000 осіб, на другому етапі – 22 000 осіб.

Зазначається, що вакцинація проти гострої коронавірусної хвороби буде здійснюватися в створених тимчасових стаціонарних пунктах щеплень на базі закладів охорони здоров’я.

Так, вже створено тимчасові стаціонарні пункти щеплення в кожному центрі первинної медико-санітарної допомоги (на первинному рівні надання медичної допомоги таких 135), в усіх закладах вторинного рівня надання медичної допомоги (районні, міські), а також в усіх обласних закладах.

Загалом по області створили 189 тимчасових стаціонарних пунктів. За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України щодня має здійснюватися 100 щеплень кожною мобільною бригадою.

Зазначимо, що запит на доступ до публічної інформації ми відправили ще 28 січня, однак отримати відповідь змогли лише сьогодні, 8 лютого. При цьому, відповіді на більшість питань, зокрема, щодо кількості запланованих щеплень по кожній окремій категорій громадян на кожному етапі вакцинації ми так і не отримали.

Нагадаємо, перший етап вакцинації охопить 367 тисяч українців. Детальніше про етапи вакцинації читайте ТУТ.

Ілюстративне фото – monitor.bg

Читайте також: Чи готові вінничани робити щеплення від коронавірусу та якій вакцині довіряють. ОПИТУВАННЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.