До Польщі на відпочинок прибули спортсмени з вінницьких міських дитячо-юнацьких шкіл

13:28
Become a Patron!

З Вінниці у місто-побратим Кельце, Польща, на відпочинок прибули спортсмени відділення баскетболу, волейболу та гандболу міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

Як повідомляє Вінницька міська рада, група складалась з 50 осіб. Діти поїхали у супроводі тренерів-викладачів.

Спортсмени міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу та міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 на відпочинку налагодили дружні стосунки із польськими однолітками. Також ознайомились із культурою Польщі, її традиціями та звичаями. 

Крім цього, у період відпочинку учасники можуть відвідувати екскурсії в музеї, замки Свєнтокшинського воєводства, Ботанічний сад, кінотеатр, розважальний центр, басейн та брати участь в спортивних розвагах.

Впевнені, що час, проведений у таборі відпочинку допоможе нашим дітям розкрити свій внутрішній світ та усвідомити, хто вони є, а свідомий вибір професії у майбутньому стане для них запорукою щасливого життя, – розповідає голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

Зазначено, що проєкт «Кельце Кемп для Вінниці, Свєнтокшинське 2022» завершується. Завдяки йому близько 200 дітей змогли відпочити на літніх канікулах у Польщі.

Реалізовують його муніципалітет міста Кельце разом з Вінницькою міською радою, аби підтримати та психологічно розвантажити дітей Вінницької громади.

Фото – зі сторінки Вінницької міської ради у Facebook

Читайте також: Вінницький спортсмен Іван Чупринко став чемпіоном Європи з класичного жиму лежачи

Читайте також: Сумоїст та акробати з Вінниччини вибороли золоті медалі на XII Всесвітніх іграх 2022

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.