До “Подільського зоопарку” привезли орлана білоплечого. ФОТО

7:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому “Подільському зоопарку” оселився один з найбільших орлів у світі. Орлан білоплечий приїхав до Вінниці з Миколаївського зоопарку.

За словами директора Подільського зоопарку Євгена Ткачика, переїзд до Вінниці самка орлана перенесла добре. Для її транспортування не довелось використовувати жодних транквілізаторів. Везли птаху у спеціальному вольєрі.

– Коли ми випустили орлана білоплечого у його новий вольєр, він одразу взявся до роботи — почав вити гніздо, — розповів директор зоопарку. — Гілля наші працівники принесли у вольєр завчасно. Не хотіли турбувати новосельця після його приїзду.

Додають, що на утримання до “Подільського зоопарку” самку орлана білоплечого передали за рішенням координаторки Євросоюзу, яка також запевнила, що допоможе знайти пару для птахи. Стать орлана визначили за допомогою спеціального дослідження, для якого адміністрація Миколаївського зоопарку направила пір’я на дослідження у Харків.

Вага цього птаха з родини яструбових може досягати дев’яти кілограмів, а розмах крил – 2-2,5 метра. Раціон складається з м’яса та риби. Найчастіше птаха можна побачити вгорі на декоративній вежі або ж поряд на перекладині, звідки вона спостерігає за новими сусідами та вдивляється у нові краєвиди.

До речі, нині у “Подільському зоопарку” з родини яструбових орел степовий, гриф і орлан білохвіст.

Фото з Facebook-сторінки “Подільського зоопарку”

Читайте також: У “Подільському зоопарку” 15-річна ведмедиця Умка вперше дала потомство

Читайте також: У Подільському зоопарку з’явилися нові мешканці – патагонські мари

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.