До осені у Вінниці відремонтують 20 трамваїв та півсотні тролейбусів

15:56
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

“Готуй сани влітку!” – говорять у народі, і КП “Вінницька транспортна компанія”, вочевидь, теж в курсі про таку приказку. Вже найближчим часом працівники підприємства розпочнуть підготовку трамваїв, тролейбусів та автобусів міста до осінньо-зимового періоду.

Про це розповів директор департаменту міського господарства Григорій Пурдик вчора, 20 квітня, на засіданні виконкому Вінницької міської ради. За його словами, для безперебійного перевезення населення в осінньо-зимовий перід 2017-2018 років “ВТК” має капітально відремонтувати чотири тролейбуси та модернізувати чотири трамвайних вагони. Також необхідно буде виконати середній ремонт 16 трамваїв, 5 автобусів та 48 тролейбусів.

Разом з тим, збираються відремонтувати колії, протяжністю 600 метрів. Окремі ремонтні роботи торкнуться тролейбусної контактної мережі на відстані майже п’ять кілометрів. Трохи менше ремонтуватимуть трамвайні лінії – лише 4,2 кілометри.

Григорій Пурдик також зауважив, що до холодів “Вінницька транспортна компанія” має підготувати виробничі приміщення, підготувати усі необхідні інструменти та техніку, а також забезпечити теплим одягом своїх працівників.