До кінця травня у Вінниці зберуть два тролейбуси VinLine. ФОТО

10:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Навесні у «Вінницькій транспортній компанії» зберуть ще два тролейбуси VinLine. Планується, що вони курсуватимуть по маршруту 12-а «Гніванське шосе – Немирівське шосе».

Нещодавно надійшли кузови першої комплектності та потрібні агрегати й виготовлення нових тролейбусів вже розпочалось. Пізніше, після випробувань, машини вийдуть на лінію, повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook.

 

До речі, нові тролейбуси зможуть рухатись автономно до 20 кілометрів.

– Поряд з такими характеристиками, як енергоощадність та безпечність в експлуатації, ці тролейбуси матимуть ще одну важливу перевагу. Вони будуть оснащені системою автономного ходу. Тож можуть опустити «роги» і їхати без контакту з дротами 20 кілометрів. Завдяки м’якшій підвісці матимуть більш плавний хід, що відчують пасажири. Окрім того, тролейбуси низькополі, — йдеться у дописі.

 

Новий транспорт буде курсувати по маршруту 12-а «Гніванське шосе – Немирівське шосе». Це дозволить зменшити інтервал руху транспорту. Повідомляють, що для наступної партії тролейбусів визначать інші маршрути.

Нагадаємо, що цього року у Вінниці планують зібрати 5 тролейбусів VinLine. Завдяки реалізації цього проекту у попередні роки, тролейбусний парк міста поповнився шістьма тролейбусами VinLine.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Цього року у Вінниці планують зібрати 5 тролейбусів VinLine

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.