До кінця року у Вінниці відкриють ще два дитячі садочки

8:54
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

У Вінниці стало більше дитячих садків. Нещодавно забудовники житлових комплексів передали місту два дошкільні заклади, які відкриють свої двері для дітлахів вже до кінця року.

Нові дитячі садочки Вінниця отримала від забудовників ЖК “Turkish City” та “Авалон 5”. Вони знаходяться за адресами проспект Коцюбинського, 43г та вул. Трамвайна, 3б. Рішення про передачу до комунальної власності будівель двох ДНЗ прийняли депутати під час останньої сесії міськради.

Як повідомила у коментарі радіо “Місто над Бугом” очільниця Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, ці садочки будуть відкриті для дітей вже до кінця цього року. Садочок від “Авалону” розрахований на п’ять груп і зможе розмістити загалом 95 дітей. А заклад від “Turkish City” матиме чотири групи на 85 дітей.

Проект садочка від “Turkish City”

Проект садочка від “Авалон-5”

Щоправда, перш ніж заклади прийматимуть дітей, місто має забезпечити їх необхідними меблями та обладнанням.

– Всі нові ігрові майданчики повністю зроблені, – коментує Оксана Яценко. – Зараз ще триває закупівля обладнання. Уже в “Turkish City” призначена завідуюча, яка підбирає колектив, там вже цей процес розпочався. “Авалон” тільки передали в комунальну власність.

За словами директорки депаратменту освіти, керівництво Вінниці налагодили співпрацю з інвесторами і тому в рамках інвестиційної угоди про забудову певних територій вони будують соціальні об’єкти інфраструктури.

Читайте також: У Вінниці на Замості відкриють новий дитячий садочок на 80 місць. ФОТО

Читайте також: На Замості будують садочок для 80 дошколяриків. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.