× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До кінця року на Вінниччині відремонтують ще 86 кілометрів доріг міжнародного значення

9:49
Автор: Vежа

На території Вінницької області активно триває ремонт доріг державного значення. Не останню роль в цьому зіграло фінансове питання, адже протягом 2018 року Вінниччина отримала понад два мільярда на ремонтні роботи. До кінця року планують відремонтувати ще 86 кілометрів. 

Вчора, 23 жовтня, було оглянуто ділянку оновленої дороги біля села Писарівка, що є частиною автомобільного шляху державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знамянка, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА. Як зауважив начальник Служби автомобільних доріг Вінниччини Ігор Корольчук, значне зростання фінансування галузі розпочалось у 2017 році, що дозволило збільшити кількість відремонтованих шляхів.

– Якщо в 2015 році на фінансування поточного середнього ремонту доріг державного значення було виділено 150 мільйонів гривень, в 2016-му – 368 мільйонів, то в 2017 році – вже понад 1 мільярд, а в 2018-му році ця сума склала 2,1 мільярда гривень. Також 132 мільйона гривень виділено на фінансування ремонту доріг місцевого значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінниччині значно збільшили фінансування на ремонт доріг

За словами очільника Служби, на сьогодні загалом на поточний середній ремонт автомобільних доріг державного значення міжнародної траси М-12 (60 км) виділено 1 мільярд 423 мільйона гривень та ще 532 мільйона гривень на М-21 (26 км). До кінця поточного року планують вілремонтувати ще 86 кілометрів на цих двох магістральних дорогах.

– Фактично капітальний ремонт доріг, які з’єднують нашу область з містами Хмельницький та Житомир – це справа, яку сорок років ніхто не робив. Зокрема, місце, де ми зараз перебуваємо, – дорога в напрямку Одеси, востаннє капітально ремонтувалася перед Олімпіадою 1980 року, – зазначив перший заступник голови ОДА Андрій Гижко.

Варто додати, що під час ремонтних робіт не лише оновлюють дорожнє покриття, а також вживають заходи щодо безпеки руху, влаштовують сучасні пішохідні переходи та освітлення населених пунктів, турнікетні огородження, будують «острівці» безпеки тощо.

До речі, задля попередження руху великовагового транспорту на ділянці траси М-12 встановлено пересувний комплекс габарито-вагового контролю, яких наразі є чотири. За ініціативи облдержадміністрації, планується закупити ще одинадцять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці презентували нові вагові комплекси для вантажівок, придбані за кошти ЄС. ФОТО

Фото – Вінницька ОДА

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.