До Дня Святого Миколая вінницький Пласт збирає подарунки для військових

20:53
Автор: Vежа

У вінницькому осередку Пласту пропонують долучитись до щорічної доставки подарунків військовим до Дня Святого Миколая. Смаколики, ліки та теплі речі бійцям на Сході передадуть разом з Вифлеємським Вогнем Миру. 

Про це йдеться на Facebook-сторінці вінницького Пласту.

Так, за повідомленням, передати військовослужбовцям можна: солодощі, печиво, чай/каву, листи, малюнки, теплі речі (шапки, рукавиці, шкарпетки), ліки проти застуди, військове або туристичне спорядження тощо.

Партнером акції виступає Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”. Свої подарунки та листи захисникам і захисницям на Сході приносити можна за адресою центру (вулиця Театральна, 15). У робочі дні: з 9:00 до 20:00, у вихідні: з 10:00 до 18:00. Подарунки військовим збирають до 14 грудня.

Ті, хто хоче долучитись до акції, але не встигає придбати чи принести подарунки для бійців, можуть фінансово підтримати організацію поїздки на Схід. Реквізити: 4731 1856 1018 2914 (отримувач: Андрій Лузан). Зазначається, що всі зібрані кошти будуть використані на купівлю пального, закупівлю лампадок/свічок, гостинців тощо.

Щороку напередодні зимових свят Пласт проводить одну із найбільших, найкрасивіших, найтепліших і найдобріших акцій – передачу Вифлеємського Вогню Миру громаді. Радіючи святам і зустрічам з близькими, ми пам’ятаємо про тих, хто не вдома, хто береже наш мир і спокій – наших військових. Тому вже стало традицією для пластунів поширення Вифлеємського вогню воїнам української армії та громадам прифронтових містечок українського Донбасу. Щороку пишучи про підготовку до акції, хочеться, щоб це було останнє (після перемоги) повідомлення такого змісту. Але, знову маємо їхати до наших… Разом з Вогнем Миру волонтери Пласту везуть на прифронтову зону також гостинці від усіх бажаючих. Пропонуємо і вам долучитись до підготовки подарунків для наших захисників, — зазначається в дописі вінницьких пластунів.

Координатор акції у Вінниці – Андрій Мельник, тел: 093 552 00 46. Сторінка на Facebook – за ЦИМ посиланням. В Instagram – ТУТ.

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни вже 5-тий рік передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України. У 2018 році пластуни передали символічний Вогонь митрополиту Епіфанію (за матеріалами Вікіпедії). 

Ілюстративне фото – https://saltwire.imgix.net/

Читайте також: Від табору до фронту: чим живе вінницький Пласт

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.