Для вінницьких медиків волонтери влаштовують “розвантажувальні” поїздки в Бакоту

19:36
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Для медичних працівників Вінницької МКЛ №1, яка бореться з коронавірусом, влаштовують “розвантажувальні” поїздки. Під час них медпрацівники можуть не лише відпочити та побувати на екскурсіях, але й створювати проєкти покращення своєї лікарні.

Як повідомила Vежі Олена Данілова, голова правління благодійного фонду “Подільська громада”, всього в проєкті візьмуть участь 200 різних медпрацівників першої міської лікарні.

 

– Ми працювали (з першою міською лікарнею – авт.) в рамках проєкту “СтопВірус” і бачили, як нелегко і лікарям, і медсестрам – загалом всім. На них лежить емоційне навантаження, бо, наприклад, звичайні люди, якщо втомились – можуть і без маски ходити, і з маскою.

У медпрацівників (лікарні) такого вибору немає – мають ходити в захисних костюмах і лікувати зміна за зміною.Тому ми з директором (першої міської лікарні – авт.) думали, що ж можна зробити для працівників, аби їх трохи відволікти – зазначила Олена Данілова. 

Так, для 200 медичних працівників лікарні організовують виїзні тренінги в селі Бакота (Хмельницька область). Виїздять учасники в суботу вранці, а повертаються в неділю ввечері. По дорозі учасники також відвідують Кам’янець-Подільський, маючи змогу оглянути стародавнє місто.

 

  

 

Під час поїздок медпрацівники не лише відпочивають та знайомляться з колегами (в лікарні працює понад 600 людей), але й створюють проекти покращення власного медичного закладу.

Для цього у першій міській лікарні попередньо зібрали 80 ідей того, як можна покращити заклад. Потім, під час дводенних тренінгів, найкращі ідеї перетворюють в проєкти, які й презентують медпрацівники.

Серед проєктів – облаштування бокового входу до одного з корпусів лікарні та створення “кімнати для розвантаження”. Зрештою, один з проектів профінансують на суму до 45 тисяч гривень.

 

 

Щоразу у таку “розвантажувальну” поїздку відправляються 50 нових учасників. Наразі вже відбулось два виїзних тренінги, а заплановані ще два.

Проєкт “Сила в команді” реалізовує “Подільська громада” спільно із першою міською лікарнею (один із закладів, де лікують хворих на коронавірус) за підтримки міжнародного фонду “Відродження” та у партнерстві із тур-клубом “Бідняжка”. Участь у проєкті беруть медпрацівники МКЛ №1, які сплатили вступний внесок у розмірі 200 гривень.

Фото з фейсбук-сторінки “Подільської громади”