Для військових, цивільних та потреб ОТГ: вінницьке підприємство виготовляє подрібнювачі для переробки гілок й деревних відходів

10:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

На вінницькому підприємстві “ARPAL” виготовляють подрібнювачі гілок для переробки гілок та деревних відходів, які в майбутньому стануть паливом для твердопаливних котлів, пічок, буржуйок та грубок. Техніка вінничан має попит за кордоном, в Україні ж її купують в ОТГ задля допомоги в опаленні шкіл та дитячих садочків. Також подрібнювачі корисні й військовослужбовцям, які взимку в окопах та бліндажах для опалення використовують буржуйки.

В компанії зазначають, що в умовах зростання цін на енергоносії ця техніка стане в нагоді й пересічним українцям. Така машина може забезпечити кілька будинків дровами і окупитися за два опалювальні сезони.

Інженери компанії розробили рішення як для домашнього побутового використання, так і для використання в комунальних підприємствах чи ОТГ. Протягом останніх років, зазначають в “ARPAL”, чимало громад вже придбали собі подрібнювач. З допомогою такої техніки вони переробляють деревні відходи на паливо для дитячих садочків, шкіл та інших установ. Це дозволяє їм щорічно заощаджувати на опаленні, а також допомагає в благоустрої територій.

 

 

Продуктивність однієї машини, кажуть в компанії, може сягнути 14 кубічних метрів дров за годину роботи. Найбільші моделі подрібнювачів рубають гілки до 200 мм у діаметрі.

Для потреб військових частин використовуються великі, промислові моделі. Подрібнювачі обладнані економічними бензиновими двигунами, щоб не бути залежним від джерела живлення. Також є моделі, які можуть працювати з трактором.

Також, за словами спеціалістів компанії, такі подрібнювачі допоможуть забезпечити дровами в опалювальний сезон внутрішньопереміщених осіб, які, покинувши зони окупації або проведення активних бойових дій, нерідко розміщуються у селах в будинках, за якими багато років ніхто не доглядав.

Загалом, продукція компанії набувала популярності й в попередні роки. Зокрема, у боротьбі зі спаленням гілок та деревних відходів, адже подрібнювачі здатні переробити відходи, значно зменшити їх в об’ємі та використати як пальне.

 

Також подрібнювачі гілок “ARPAL” регулярно експортуються в Румунію, Угорщину, Словаччину, Бельгію, Австралію, Великобританію, Ірландію та в інші країни світу.

Детальніше ознайомитися з продукцією компанії “ARPAL” можна ознайомитися на сайті за ЦИМ посиланням.

Фото та відео – компанії “ARPAL”