Для підрахунку велосипедистів міста шукають волонтерів

10:12
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці збираються порахувати кількість велосипедистів, аби покращити безпеку руху та дізнатись більше про користувачів двоколісними у місті. Для такого підрахунку шукають волонтерів.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Олександр Царевський, очільник наглядової ради одного з організаторів, ГО “Вінниця мобільна”. Ще одним організатором підрахунку є Департамент транспорту та зв’язку ВМР.

Не секрет, що Вінниця велосипедна з кожним роком розвивається, кількість велосипедистів на велодоріжках та дорогах невпинно зростає. Але скільки ж їх?! У місті давно назріла потреба в підрахунку велосипедистів і тут не обійтись без підтримки та допомоги небайдужих громадян 😉 – зазначають в анкеті для потенційних волонтерів підрахунку.

За задумом організаторів, підрахунок велосипедистів допоможе:
– зрозуміти яка кількість велосипедистів у місті, їх гендерний розподіл, характер руху та ін.;
– поліпшити безпеку руху
– якісно планувати велоінфраструктуру та велозаходи;
– в майбутньому проводити порівняльний аналіз та дізнаватись чи стає велосипедистів більше у місті і на скільки;
– на скільки популярні ті чи інші веломаршрути;

Здійснити підрахунок організатори збираються, зокрема, 4 червня (з 8:00 до 10:00 та з 17:00 до 19:00) та 6 червня (з 12:00 до 14:00) та запрошують усіх охочих до команди волонтерів. Для цього потрібно заповнити анкету ТУТ.

Підкреслюється, що перед початком дослідження обов’язково буде проведена зустріч-знайомство для детального ознайомлення з методологією підрахунку та відповіді на питання, які цікавитимуть охочих допомогти.

Контакти організаторів:
Андрій Сорокін (співробітник Депатраменту транспорту та зв’язку ВМР, відповідальний за розвиток велоінфраструктури міста) тел. 067 43 21 337
Олександр Царевський (ГО “Вінниця мобільна”) тел. 098 278 66 70

Фото з архіву

Читайте також: Кількість куплених абонементів вінницького велопрокату за час карантину зросла втричі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.