Для наведення порядку і запасу дров: у Козятині придбали потужний подрібнювач гілок

18:47
Автор: Ольга Каплун

Козятинська громада придбала потужний подрібнювач гілок, і комунальники вже протестували його під час прибирання паркової зони міського стадіону. Вони очистили понад шість причепів деревних відходів та об’єм відходів на подрібнювачі склав трохи більше як половину причепу.

Як повідомляє Козятинська міська рада, база комунального підприємства “Чисте місто” поповнилось новим обладнанням – подрібнювачем гілок “АМ-200ТР-К”. У своїй серії ця модель є найпотужнішою, адже здатна переробляти гілки, стебла невеликих дерев і відходи деревообробки діаметром до 20 см. На виході з подрібнювача виходять шматки дров, які є оптимальним паливом для використання у твердопаливних котлах.

 

 

Також пристрій дозволяє переробляти гілки на узбіччях доріг, не заважаючи при цьому транспортному потоку.

Потужний подрібнювач просто незамінний у переробці деревних відходів, великі «терикони» яких зібралися на центральному сміттєзвалищі за декілька років. Відтепер ми не тільки розвантажимо сміттєзвалище, але й зможемо запастися якісним екологічним паливом – щепою, – розповів заступник міського голови – начальник управління ЖКГ Андрій Корнійчук.

Також він додав, що подрібнену деревину можна буде використовувати у міських котельнях і виділяти у якості палива громадянам за відповідними зверненнями.

Фото – https://komr.gov.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.