Для Калинівської лікарні придбали бокс для транспортування хворих на COVID-19. ФОТО

10:45
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Для Калинівської центральної районної лікарні придбали бокс для транспортування інфекційних хворих.

Як повідомляє “Калинівка.city”, бокс являє собою герметичну капсулу, обладнану приладом для подачі кисню, компресором, бактеріальним фільтром для знезараження повітря. Також у капсулу вмонтовані рукавиці-манжети, що дозволяє медпрацівникам проводити маніпуляції без контакту із хворим. Бокс важить шістнадцять кілограм.

 

– Такий бокс використовують для транспортування інфекційних хворих з закладу в заклад, – розповідає головний лікар Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко. – Він убезпечує інфікування медпрацівників під час транспортування хворого у автомобілі швидкої допомоги.

Це обладнання для Калинівської лікарні купив Сергій Медведчук:

– Це наша з партнерами, які виготовляють це обладнання, благодійна допомога Калинівській лікарні, – каже Сергій Медведчук. Ми вважаємо, що в умовах епідемії коронавірусу, коли багато медиків інфікуються, надаючи допомогу хворим на Соvid-19, дуже важливо, щоб медичний заклад мав таке обладнання, яке буде захищати медпрацівників.

 

Фото – Калинівка.Сity

 

Читайте також: “Маніпулювання МОЗ” та “300% надбавок”: чому за боротьбу з COVID-19 медики отримали менше, ніж сподівались

Читайте також: Тріщить по швах: Павлівські медики з Вінниччини скаржаться на якість захисних костюмів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.