“Діти підземелля”: малечу запрошують на екскурсії до Вінницьких катакомб. ВІДЕО

10:55
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Прогулятися підземеллями старовинного монастиря, потрапити до келій капуцинів, почути історію Вінниці XVII-XVIII століть  і навіть… отримати в подарунок цукерку-посох зможуть школярі Вінниці. Варто лише забронювати святкову екскурсію.

Як зазначають організатори, дитяча екскурсiя «Різдвяний подарунок» до Вiнницьких пiдземель та Храму Матері Божої Ангельської розрахована на учнів 3-5-х класів.

На дітей очкує не лише мандрiвка до пiдземель монастиря ордену капуцинів, а й історичні розповіді про місто, коли пiдземелля ще тільки починали будувати. Крім того, малеча також зможе оглянути святково прикрашений костел i монастир.

  • “Кульмiнацiєю подорожі стане святковий вертеп, де дiтям розкажуть про Рiздвяну iсторiю, традицiї святкування Рiздва у рiзних країнах. А далi у старовинній монастирськiй кiмнатi маленькi гостi екскурсiї зможуть виготовити на згадку листiвку, розмалювавши вертеп, i отримати солодкий подарунок у виглядi льодяника-посоха!”, – пишуть організатори на Фейсбук-сторінці.

Триватиме така святково-пізнавальна екскурсія півтори години й розрахована на 10-15 осіб. Попередня вартість екскурсії (сюди входить також ціна подарунків) – 75 грн з дитини.

Замовити прогулянку можна до 19 січня за номерами тел. 068-641-59-96, 063-100-33-25 (з 9:00 до 19:00) або безпосередньо ТУТ.

Фото з Фейсбук-сторінки “Вінницькі катакомби”