Дітей та молодь запрошують взяти участь у мистецькому конкурсі «Вінниця у коміксах»

19:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 24 Березня 2023, в 19:28

Дітей та молодь міста запрошують взяти участь у мистецькому конкурсі «Вінниця у коміксах». Учасники та учасниці мають подати на розгляд журі свої авторські творчі роботи у жанрі коміксу. Вони можуть бути виконані в будь-якій художній техніці.

Як повідомляють у телеграм-каналі «Туристичні новини Вінниці», на малюнках мають зображуватись визначні місця Вінниці, її архітектурні памʼятки та персонаж, що символізує місто або міг би в перспективі стати його символом (в тому числі вигаданий герой). Персонажем може бути також будь-хто з видатних персоналій минулого, які залишили значний внесок у формуванні міста.

Зазначено, що мета конкурсу – популяризація туристичних принад Вінниці, виявлення та підтримка талановитих особистостей, спонукання в ігровій формі вивчати історію, культуру та традиції рідного міста.

Унікальна можливість для підлітків проявити свої художні здібності, фантазію та уяву; втілити свою креативну ідею про рідне місто у власному коміксі та стати автором друкованої збірки, – йдеться у дописі.

Участь у конкурсі можуть взяти особи віком від 12 до 15 років. Проводиться він у двох номінаціях: професіонали (учні мистецьких шкіл) та аматори.

Для участі у першому турі необхідно відправити свої твори на електронну адресу[email protected] (до 10 квітня). Так, відбір та оцінювання робіт журі у першому відбірковому турі проходить з 10 по 15 квітня.

Детальнішу інформацію можна переглянути за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – nachasi.com,

фото – телеграм-канал «Туристичні новини Вінниці»

Читайте також: У Вінниці організовують нову екскурсію про талановитих і впливових жінок в історії міста

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.