“Децентралізація”: у вінницькому артпросторі “ПІЧ” відкриють виставку від харківської спільноти “Гараж 127”

12:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому артпросторі “ПІЧ” сьогодні, 26 грудня, відкриється виставка “Децентралізація” харківської спільноти “Гараж 127” – простору для культурних ініціатив від художників та для художників. Виставка присвячена історії спільноти та простору. 

Як йдеться на Facebook-сторінці артпростору “ПІЧ”, це третя подія проєкту “Weaving”. В рамках цього проєкту створюються пари – організація, яка через війну втратила можливість працювати у своєму місті, та організація, яка продовжує діяльність на своїй локації. Кожна пара створює виставку, яка репрезентує діяльність та ком’юніті “переміщеної” організації в просторі партнерів.

– Всі проєкти, включені в виставку, безпосередньо пов‘язані з “Гаражем”, наприклад, гра “Мост чи парк” стала постійною частиною програми гаража і сприяла створенню спільноти, Проєкти Василя Верещагіна, Антона Маліновського та Віталіївна Щелканової були створені та вперше показані саме в “Гаражі”. А серія Антона Ткаченка присвячена подіям, які відбувалися в “Гаражі”. Художник Антон Ткаченко та кураторка Настя Хлестова, відкрили простір для виставок, лекцій, вистав, зустрічей, дискусій та, що найголовніше – експериментів у гаражі влітку 2019 року. Основна мета та місія “Гаражу 127” – створити спільноту, комфортну для роботи та взаємодії, підтримуючи молодих митців. Ми сподіваємося, що завдяки “Децентралізації” “Гараж” знов оживе в новому місті, – зазначено в дописі “ПІЧі”.

Художники та художниці, чиї роботи будуть презентовані: Олена Думашева, Віталія Щелканова, Антон Маліновський, Василь Верещагін та Антон Ткаченко.

Як повідомила “Вежі” засновниця артпростору “ПІЧ” Олександра Венславовська, виставка триватиме протягом місяця. Відкриття виставки – о 18:00. Адреса артпростору – вулиця Г. Сковороди, 25.

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Ілюстрація – з Facebook-сторінці “ПІЧі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.