Держава регулюватиме ціни на гречку, цукор та яйця на період карантину

13:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Кабінет Міністрів України затвердив рішення про державне регулювання цін на низку соціальних продуктів, серед яких гречка, цукор та яйця.

Згідно з постановою “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236” та пояснювальною запискою до неї, на час карантину тимчасово запроваджується державне регулювання окремих видів товарів. Пов’язано це зі зростанням цін – до прикладу, ціна на соняшникову олію з початку 2021 року зросла на 48%, цукор – на 34,9%.

Відтак, до списку товарів, на яких діятиме державне регулювання цін, входить:

хліб житньо-пшеничний і батон (були у переліку раніше), крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого ґатунку, макаронні вироби українського виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку), молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), олія соняшникова, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча) та масло вершкове (жирністю 72,5 відсотка).

Тобто, на період карантину на зазначені продукти граничний рівень торговельної надбавки не повинен перевищувати 10 відсотків від оптово-відпускної ціни, з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.

Головне фото – https://agro.24tv.ua/

Читайте також: МОЗ: прозорі пластикові маски не є засобом індивідуального захисту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.