Депутату Вінницької облради присудили штраф за несвоєчасне подання декларації

15:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 21 Січня 2021, в 17:26

Одного з депутатів Вінницької обласної Ради засудили за несвоєчасне подання щорічної декларації. 

На сайті Вінницької обласної прокуратури повідомили, що за результатом судового розгляду, до адмінправопорушника застосовано стягнення у вигляді штрафу. Як відомо, депутат порушив встановлені законом вимоги щодо фінансового контролю, несвоєчасно подавши щорічну декларацію за 2019 рік. Також відомо, що він намагався оскаржити рішення в апеляційному суді, але невдало: у Прокуратурі зазначають, що “суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення суду першої інстанції”. 

Щоправда, у публікації не вказали ні прізвища депутата, ні суму штрафу, який він має сплатити.

У прес-службі Вінницької обласної прокуратури також сказали, що не можуть назвати прізвище, бо “в цього депутата ще є право оскаржити [рішення] у вищестоящому суді”, а суму штрафу потрібно додатково з’ясувати, на що потрібен час. Водночас прес-секретар попросила сформулювати ті питання, які цікавлять, і надіслати у месенджер, щоб на них змогли дати відповідь. Серед іншого ми поцікавилися й номером справи у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

UPD: Пізніше у прес-службі Прокуратури повідомили, що суддя призначив суму штрафу у розмірі 850 гривень та 420 гривень 40 копійок судового збору. З повним текстом рішення можна ознайомитися за ЦИМ посиланням

Відомо, що депутат обласної ради вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 1726 КУпАП. Це несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Таке порушення тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 гривень авт).

Ілюстративне фото – rbc.ua

Читайте також: Штраф до 85 тисяч загрожуватиме закладам, які не припинять роботу на період карантину, – поліція

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.